Ice Scream 5 Friends
0 (0)

Opis:

Ice Scream 5 Friends  to gra mobilna, która kontynuuje serię wyjątkowych historii. Projekt ma już sporą bazę fanów, która dopiero w przyszłości będzie rosła. Dzisiaj Ice Scream 5 Friends zostało zainstalowane ponad 30 000 razy. W poprzedniej części gracz musiał uwolnić swoich znajomych z cel, do których trafili przypadkiem. Ale jeśli na horyzoncie pojawi się Rod, musisz znów schować się w rogach. W grze Ice Scream 5 Friends nie ma czasu na myślenie o każdym kroku. Tutaj życie zależy od determinacji i szybkości gracza!


Ice Scream 5 Friends opowiada historię o tym, jak twoi przyjaciele zgubili się w ogromnej fabryce lodów. Rozprawa z producentem lodów wymaga zebrania się i połączenia sił. Ice Scream 5 Friends otwiera przed Tobą nowe zakątki fabryki. Okazuje się, że jest pełen potworów!


Zaktualizowano system w Ice Scream 5 Friends. Gra ma teraz możliwość przełączania się między postaciami. A to otwiera nowe możliwości! Teraz gracz będzie mógł jednocześnie działać w różnych miejscach na mapie. To się nigdy nie zdarzyło w poprzednich częściach!


W grze Ice Scream 5 Friends musisz uciekać przed małymi kopiami Roda. W każdej chwili mogą przekazać informacje o Tobie do głównego. Jeśli chcesz ponownie spotkać się ze znajomymi, będziesz musiał rozwiązać ciekawe zagadki. Ale nie można powiedzieć, że Ice Scream 5 Friends właśnie o to chodzi. Nawet ci, którzy nigdy wcześniej nie odgadli takich zagadek, poradzą sobie z zadaniami.


Każda nowa akcja w Ice Scream 5 Friends będzie interesująca. Gra pozwala na zdobycie ogromnej dawki adrenaliny, ponieważ za każdym rogiem czyha na Ciebie wiele niebezpieczeństw. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grze Ice Scream 5 Friends, sprawdź pozostałe części. Twórcy starają się ulepszać mechanikę, dodając nowe funkcje z każdą częścią, ale te pierwsze bezwarunkowo spodobały się publiczności.

W grze Ice Scream 5 Friends nie zatrzymasz się w ślepym zaułku. Gra pozwala na korzystanie z podpowiedzi. Z niemal każdej sytuacji jest wyjście!


Reklama

Pobierz Ice Scream 5 Friends 1.2.0

Nowości w tej wersji
-Ads Libraries updated
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (10)
Data umieszczenia 2022-04-17 10:47
rozmiar 175.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/20 09:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |