My Little Terrarium
0 (0)

Opis:

My Little Terrarium  to gra mobilna idealna na kameralny wieczór. Tutaj musisz zarządzać własnym ogrodem, który znajduje się w szklanej butelce. Po drodze gracz spotka zabawnych przyjaciół i zwierzęta, z którymi będzie mógł wejść w interakcję.


Recenzje My Little Terrarium w Google Play są prawie zawsze pozytywne. Użytkownicy zgłaszają, że aplikacja jest bardzo relaksująca. Jego odrębnym atutem była stylistyka, przyjemna kolorystyka. My Little Terrarium chce wracać raz za razem. Gracz może uczestniczyć w ekscytujących wydarzeniach, które zostały dodane przez twórców. Pomoże to uzyskać nowe wrażenia z gry i urozmaicić rozgrywkę.


My Little Terrarium nie wymaga od gracza mobilnego żadnych specjalnych umiejętności (strzelanie, poruszanie się, uniki). Tutaj będziesz musiał wykonywać prace domowe, zadbaj o to, aby ogród stał się doskonalszy.

My Little Terrarium umożliwia tworzenie różnorodnych ogrodów. Eksperymentuj i uzyskaj najlepsze wyniki. Aplikacja pozwala uzyskać estetyczną przyjemność i wyciszyć się. I musisz po prostu pracować w kółko nad obrazem, który jest na ekranie.


W aplikacji twórcy dali graczowi możliwość umieszczania roślin w dowolnym miejscu. Ogród w My Little Terrarium będzie jedyny w swoim rodzaju! Szczególną uwagę należy zwrócić na różnorodność gatunków. Możesz nie tylko sadzić rośliny w dowolnej kolejności, ale także preferować te, które wydają się najpiękniejsze. W My Little Terrarium twoje granice to tylko ściany naczynia!


Jednak niektóre zadania nadal będą musiały zostać wykonane. Aby zaprosić bohaterów, konieczne jest, aby przedszkole spełniało określone warunki. Spróbuj od razu dostosować się do okoliczności, aby otworzyć więcej interakcji.

Moje małe terrarium nie zostanie usunięte z urządzenia po kilku godzinach. Możesz robić wystarczająco długie przerwy między sesjami, ale zdecydowanie nie chcesz rozstawać się z ogrodem.

Wypróbuj My Little Terrarium i opowiedz znajomym o grze!


Reklama

Pobierz My Little Terrarium 2.8.2

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and performance improvements..
informacje ogólne
wersja 2.8.2 (188)
Data umieszczenia 2021-10-18 17:57
rozmiar 118.52 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/21 09:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |