Opis:

Bistro Heroes  to popularna mobilna gra RPG, która została zainstalowana ponad 60 000 razy. W grze musisz polować i zbierać przydatne surowce, z których możesz następnie ugotować różnorodne potrawy. W przyszłości będziesz musiał prowadzić własne bistro, rozwijać miasto z wieloma budynkami. Jednak głównym celem Bistro Heroes jest ratowanie świata! Wykonuj bohaterskie czyny podczas podróży po świecie fantasy.


Bistro Heroes otrzymało bardzo wysokie oceny w Google Play. Gra jest łatwa do uruchomienia, nie wymaga od gracza wyjątkowych umiejętności. Nie musisz pobierać ogromnej ilości informacji, aby uruchomić Bistro Heroes. Gra nie zajmuje dużo miejsca na urządzeniu, ale nadal jest ciekawa i czasami nieprzewidywalna. Bistro Heroes różni się od wielu gier RPG, w które grałeś wcześniej. Nie ma niepotrzebnego okrucieństwa. Skoncentruj się na budowaniu kawiarni i miasta!

Projekt szczególnie spodoba się miłośnikom gotowania. Marzyłeś o eksperymentowaniu z potrawami i poczuciu się jak szef kuchni? Chcesz samodzielnie szukać komponentów? Wtedy Bistro Heroes zostało stworzone dosłownie dla Ciebie!


Nie zapominaj, że każdy szef kuchni potrzebuje uznania. Niesamowite jest usłyszeć entuzjastyczne recenzje. Rozwijaj własne bistro i stale ulepszaj.

Twórcy Bistro Heroes zwrócili szczególną uwagę na wizualny komponent projektu. To uroczy i niepowtarzalny styl, który uwielbiają gracze mobilni w każdym wieku. Gracz może zmieniać otoczenie, udekorować własny zakład lub całe miasto!


Nie zapomnij też o fabule. Niektórzy mogą pomyśleć, że Bistro Heroes jest tożsame z wieloma podobnymi projektami (kompletna lub prawie żadna fabuła). Twórcy jednak wypróbowali historię, którą chcesz przejść do samego końca. Zainstaluj Bistro Heroes i ciesz się nieoczekiwanymi zwrotami akcji, rozwijaj się i zadowalaj swoich gości.

Każdy początkujący może zacząć grać. Twórcy Bistro Heroes stworzyli prosty i zrozumiały interfejs dla każdego użytkownika.


Reklama

Pobierz Bistro Heroes 3.12.0

Nowości w tej wersji
- 'Weekly Dungeon - Rita's note & Season 2' System changes & Balance adjusted
- Season 2 Dungeon structural changes & Boss balance
- Alchemy System improvement
- Fixed several errors
informacje ogólne
wersja 3.12.0 (222)
Data umieszczenia 2022-02-04 02:33
rozmiar 145.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Team Tapas na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/25 08:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |