Team SIX - Armored Troops Ta
0 (0)

Team SIX - Armored Troops Ta

Opis:

W mobilnej grze Team SIX - Armored Troops gracz będzie musiał sterować różnymi jednostkami (różnego rodzaju), aby perfekcyjnie wykonać misję. Team SIX - Armored Troops otwiera wiele trybów i możliwości. A to wszystko do przetestowania przez użytkownika!


Gra daleko odbiega od realistycznych i nowoczesnych standardów, ale aktywnie przyciąga uwagę użytkowników. Dziś liczba instalacji przekroczyła 4000. Rozgrywka i element wizualny Team SIX - Armored Troops mogą wywołać poczucie nostalgii. Dawno, dawno temu takie projekty były na fali popularności. Stało się to niepodważalną zaletą dla graczy, którzy nie posiadają potężnych urządzeń. Możesz dołączyć do wielkich bitew Drużyny Szóstej — Oddziałów Pancernych z niemal każdego smartfona. Dołącz do gry i rywalizuj na polu bitwy, korzystając z różnych technik!


W grze dostępne są nie tylko różne rodzaje broni, ale także profesje. Dzisiaj spróbujesz swoich sił jako snajper, a za kilka minut będziesz mógł przesiąść się na medyka. Team SIX - Armored Troops zobowiązuje gracza do kontrolowania wszystkich procesów na polu bitwy. Nie należy dopuścić, aby oddział bojowy świadomie poniósł klęskę z powodu jakiegoś kierunku. Poznaj lepiej Team SIX - Armored Troops, aby osiągnąć większy sukces, jak najefektywniej wykorzystać czas i zasoby.

W Team SIX - Armored Troops dostępnych jest 28 misji. Śledź każdy z nich, aby uzyskać najlepszy wynik.


Gra może wydawać się wystarczająco zniechęcająca dla dzieci lub nowicjuszy w grach mobilnych. Twórcy próbowali uprościć interfejs, ale pole gry wciąż może być mylące. Ale nie spiesz się, aby zrezygnować z ekscytujących bitew! Naucz się stopniowo Team SIX - Armored Troops i odkryj nowe możliwości!


Charakterystyczne cechy Drużyny Szóstej - Oddziały Pancerne:

  • rzadki styl, który wywołuje uczucie nostalgii;
  • możliwość rozpoczęcia walki z niemal każdego smartfona;
  • ogromna zmienność, wiele misji;
  • szansa wzięcia udziału w bitwie na dużą skalę;
  • strategiczny rozwój.

Reklama

Pobierz Team SIX - Armored Troops Ta 1.2.13

Nowości w tej wersji
bug fix.
informacje ogólne
wersja 1.2.13 (12133)
Data umieszczenia 2022-04-17 18:07
rozmiar 123.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/26 09:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |