Base Jump Wing Suit Flying
0 (0)

Base Jump Wing Suit Flying

Opis:

Base Jump Wing Suit Flying  to gra mobilna, w której użytkownik będzie miał szansę wziąć udział w niezwykle niebezpiecznej, ale ekscytującej przygodzie. Postać zakłada specjalny kombinezon, skacze i leci, próbując ustanowić rekord. A gracz będzie musiał sobie poradzić! Base Jump Wing Suit Flying przypadnie do gustu tym, którzy kochają ryzyko, ale nie chcą bawić się życiem.


Gra zyskała ogromną popularność na platformie Google Play. Dzisiaj Base Jump Wing Suit Flying został pobrany ponad 30 000 razy. Jednak recenzje na temat gry były dość sprzeczne. Wielu użytkowników nie mogło cieszyć się projektem z powodu ogromnej ilości reklam, inni narzekali na małą funkcjonalność. Ale na stronie jest wiele osób, które naprawdę polubiły latanie w skafandrze Base Jump! Gra pozwoliła uzyskać nowe doznania, daje przyjemność estetyczną. Zapewniony jest również system pompowania. Niektórzy użytkownicy uwielbiają latanie w kombinezonie Base Jump, podczas gdy inni natychmiast usuwają go z urządzenia. Po czyjej jesteś stronie? Zainstaluj grę, aby wyrobić sobie własną opinię.


Charakterystyczne cechy latającego kombinezonu Base Jump:

  • umiejętność latania na różnych mapach;
  • gracz czuje dreszczyk emocji, ale wciąż zostaje w domu;
  • aplikacja nie wymaga od urządzenia dużych zasobów;
  • zapewniony jest system pompowania;
  • zarządzanie jest intuicyjne;
  • zapoznanie się z grą może zająć dużo czasu, ale nie będzie to problemem;
  • potrzeba ciągłego bicia nowych rekordów.

Kombinezon Base Jump Wing Suit Flying jest idealny dla tych, którzy chcą mieć zajęte ręce podczas nudnej przerwy lub dojazdów do pracy. Nie wrócisz do gry przez kilka tygodni, ale może się ona rozjaśnić kilka godzin. Sprawdź Base Jump Wing Suit Flying, jeśli kochasz proste gry, w których nie musisz planować ani szybko reagować.


Gra spodoba się również tym, którzy regularnie chwalą się swoimi osiągnięciami swoim znajomym. Czy w Twoim kręgu jest gracz, który może pobić rekord? Aby się o tym przekonać, polecam latanie w kombinezonie do skoku bazowego.


Reklama

Pobierz Base Jump Wing Suit Flying 1.8

Nowości w tej wersji
Improvements and minor fixes.

More updates coming soon.
Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.8 (30)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:44
rozmiar 95.56 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/27 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |