Opis:

Horror Brawl  to mobilna gra typu battle royale, w której musisz walczyć w nieco przerażającym świecie. Twórcy zauważają, że projekt zawiera elementy horroru.

W Horror Brawl musisz rozprawić się z licznymi przeciwnikami, aby wygrać. W tym celu gracze używają różnych broni. Znajdź najlepsze, aby uzyskać przewagę nad innymi graczami!


Szukaj kryształów (niezbędnych do ulepszania i używania unikalnych zdolności), otwieraj skrzynie, aby znaleźć leczenie i przywrócić zdrowie. Kiedy Terror nawiedzi świat, będziesz musiał poszukać odpowiedniego schronienia. Musisz też się ukryć, jeśli chcesz pozostać w cieniu. To jest główna zasada przetrwania. Staraj się nie przyciągać wzroku rywali.

Horror Brawl zyskał popularność w Google Play. Teraz liczba instalacji przekroczyła 15 000. Oznacza to, że w grze mobilnej na pewno jest gra online, zawsze znajdą się tacy, którzy będą chcieli z tobą walczyć.


Twórcy Horror Brawl ulepszają i rozwijają projekt, aby gra pozostała aktualna w przyszłości. Jego niewątpliwą zaletą jest grafika. Element wizualny Horror Brawl promuje większe zanurzenie. Chcę poznawać świat, jest chęć wykorzystania maksimum możliwości i interakcji. Horror Brawl ma również przepustkę bojową, którą można odblokować w grze. Tutaj, aby otrzymać hojne nagrody, będziesz musiał wykonać różne misje.


Horror Brawl otwiera możliwość stworzenia własnej postaci, zmiany jej, dostosowania wyglądu i innych cech. To sprawia, że ​​gra jest jeszcze ciekawsza. Rozpocznij ekscytującą podróż, projektując własnego bohatera!

Broń jest potężna i rzadka. Wszędzie można znaleźć przedmioty, są też przedmioty epickie i legendarne. Aby zdobyć to drugie, będziesz musiał poważnie spróbować.


Zalety gry Horror Brawl na Androida:

  • ciekawa koncepcja;
  • doskonały element wizualny;
  • różne bronie;
  • potrzeba unikania, ukrywania się i przetrwania;
  • połączenie Battle Royale i horroru.

Reklama

Pobierz Horror Brawl 1.0.8

Nowości w tej wersji
In this new Horror Brawl update we bring a new wave of content and changes:
- We have completely redesigned the store!
- There is new christmas content in the game!*
- New skins and character growth packs.
- Bug fixing and new optimization improvements have been made.

Thank you. We hope you keep enjoying Horror Brawl.

*Christmas content will be available for a limited time only.
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (49)
Data umieszczenia 2021-11-30 00:31
rozmiar 898.43 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/28 09:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |