The Clash of Fighters
0 (0)

The Clash of Fighters

Opis:

The Clash of Fighters  to gra walki na urządzenia mobilne, w której masz możliwość pokonania wszystkich przeciwników za pomocą specjalnych technik i kombinacji. Gry tego gatunku są szczególnie popularne wśród posiadaczy konsol. To właśnie ci gracze uwielbiają spotykać się w firmie i organizować pełnoprawne zawody. To komunikacja, emocje i możliwość zademonstrowania umiejętności innym. W bijatykach dostępny jest również tryb dla pojedynczego gracza (dla tych, którzy zdecydowali się poćwiczyć przed imprezą). Jednak nie każdy ma możliwość zakupu konsoli do gier. Czy to powód, by odmawiać sobie przyjemności? Nie!


The Clash of Fighters został zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy marzyli o spróbowaniu siebie w gatunku gier walki, ale nigdy nie mieli odpowiednich urządzeń. The Clash of Fighters to gra mobilna w stylu retro, więc możesz ją uruchomić na prawie każdym smartfonie.


Do tej pory projekt nie cieszył się ogromną popularnością, ale teraz aplikacja została zainstalowana ponad 1000 razy. Stopniowo gra będzie się rozwijać, a graczy będzie tylko więcej.


The Clash of Fighters mogą wypróbować także ci, którzy mają dostęp do projektów wyższej jakości (gry na konsole). Chodzi o stylistykę i komponent wizualny. Wielu dorosłych graczy zaczynało od prostych gier walki. Ciesz się stylizacją retro w wygodnym formacie! Nie musisz czekać na czas, aby wkroczyć w bójkę, kiedy w końcu się zorientujesz i będziesz mógł usiąść na krześle. Graj w przerwach, w transporcie publicznym! Zabijaj czas doskonaląc swoje umiejętności w grze The Clash of Fighters.


Gra posiada kilka trybów, które pozwalają w dowolnym momencie zmienić rozgrywkę. Każdy gracz ma inne preferencje, które z czasem mogą się zmieniać.

W trybie bitwy będziesz musiał wybrać jedną z wież. Wtedy możesz dołączyć do bitwy.

Tryb przetrwania w The Clash of Fighters wymaga pokonania jak największej liczby wrogów (jeśli możesz), aby przetrwać.


W trybie ćwiczeń możesz doskonalić technikę technik, doskonalić swoje umiejętności, aby w przyszłości walczyć jeszcze skuteczniej.


Reklama

Pobierz The Clash of Fighters 0.4

Nowości w tej wersji
New Characters.
informacje ogólne
wersja 0.4 (12)
Data umieszczenia 2021-10-09 00:57
rozmiar 64.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/10/31 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |