Storm Runners
0 (0)

Opis:

Storm Runners  to mobilna gra akcji, w której musisz stopniowo zdobywać kolejne poziomy, wybierać najlepszą broń i napisać własną historię. Akcja toczy się w świecie fantasy pełnym niebezpieczeństw. Ale kto może się im oprzeć? Tylko prawdziwy bohater!


W świecie Storm Runners doszło do katastrofy ekologicznej. A gracz będzie musiał poradzić sobie z jego konsekwencjami. Postaraj się powrócić do swojego zwykłego stylu życia, aby poprawić swoje życie. Mylisz się, jeśli uważasz, że to zadanie jest łatwe. W Storm Runners będziesz musiał stopniowo ulepszać broń i wyposażenie, budować swoją moc, odblokowywać nowe style walki i rodzaje broni. Wyzwolenie świata poprzedza długi rozwój.


W grze musisz przejść przez liczne poziomy i rozdziały ekscytującej historii, aby przejść przez fabułę. To rzadki projekt (w dziedzinie gier mobilnych), w którym fabuła naprawdę wpływa na to, co dzieje się w grze. Historia koryguje dalsze działania użytkownika.

Storm Runners jest odpowiedni dla graczy niemal w każdym wieku. Ciesz się prostotą rozgrywki i stylem. Twórcy Storm Runners nie starali się, aby element wizualny był realistyczny, więc gra jest odpowiednia dla prawie każdego smartfona.


Storm Runners mają przedmiot kolekcjonerski. Poruszając się po fabule odkryjesz nowych bohaterów. Postaraj się zdobyć wszystkich! Zwierzaki, które można kupić w grze, pomogą w walce, jeśli będą w pobliżu. Wykorzystaj wszystkie dostępne możliwości!


Plusy Storm Runners na Androida:

  • prosta rozgrywka i intuicyjny interfejs;
  • różnorodność bohaterów i rodzajów broni;
  • dynamiczne bitwy w dogodnym formacie;
  • słodkie zwierzaki, które mogą ci towarzyszyć;
  • fabuła, która przewiduje działania gracza.

Storm Runners nie zdobyli jeszcze dużej popularności w Google Play. Tylko nieliczni mogli zapoznać się z tym projektem. Oznacza to, że masz realną szansę na zostanie jednym z najlepszych w Storm Runners.

Ewoluuj, przechodź poziom po poziomie, otwierając kolejne rozdziały historii. Uwolnij terytorium od wrogów!


Reklama

Storm Runners

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/01 11:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |