They Are Coming
0 (0)

Opis:

They Are Coming  to pikselowa gra mobilna, w której musisz nieustannie walczyć z krwiożerczymi zombie. Twórcy stworzyli zrozumiały, ale hardkorowy projekt, który może spodobać się szerokiemu gronu graczy.


Rozgrywka w They Are Coming nie kończy się wyłącznie na strzelaniu. Tutaj będziesz musiał korzystać z licznych pułapek, różnych rodzajów broni. Głównym zadaniem będzie przetrwanie w niebezpiecznym świecie. Jak długo możesz wytrzymać? Zagraj w They Are Coming, aby sprawdzić swoje umiejętności.

Za każdym razem zombie stają się potężniejsze i liczniejsze. Gracz musi nadążyć za tempem gry. Musisz stale wybierać potężniejsze bronie, walczyć skuteczniej. W przeciwnym razie na pewnym etapie nie będziesz w stanie oprzeć się nawet garstce potworów.


Walcz bronią białą lub strzelaj! Ale nie zapominaj, że zbliżanie się do dystansu zombie może być niezwykle niebezpieczne. Używaj broni o ostrych krawędziach tylko wtedy, gdy jest to konieczne (lub z odpowiednimi umiejętnościami). W They Are Coming zagrasz wiele razy, ale pewnego dnia na pewno pokonasz wrogów. Jak szybko nadejdzie ta chwila?


Charakterystyczne cechy They Are Coming na Androida:

  • pikselowa grafika i ciekawy styl;
  • kompatybilność z ogromną większością smartfonów;
  • dynamiczna rozgrywka;
  • różnorodna broń (zimna, broń palna, pułapki);
  • wysoka złożoność;
  • możliwość wyboru broni z ogromnego arsenału;
  • potrzeba analizowania każdego kroku, przewidywania przebiegu wydarzeń;
  • element przetrwania w postapokalipsie.

Realizmu nie można nazwać cnotą Nadchodzą. Gra ma niepowtarzalny styl. Nie każdy gracz zwraca uwagę na takie projekty. Trudno jednak zignorować sukces popularnej gry. Wszystko genialne jest proste!

Już teraz They Are Coming zostały zainstalowane na smartfonach ponad 20 000 razy. Ogromna liczba graczy walczy teraz z zombie! Dołącz do szeregów ocalałych, chwyć za broń w walce o szczęśliwą przyszłość ludzkości.

Ćwicz regularnie iw pełni wykorzystuj możliwości.


Reklama

Pobierz They Are Coming 1.2

Nowości w tej wersji
New: Japanese Samurai Armour
New: Viking Axe
New: War Axe
New: Grate Sword
informacje ogólne
wersja 1.2 (23)
Data umieszczenia 2021-10-26 11:39
rozmiar 24.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje OnHit.Dev na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/02 09:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |