Dragon Village
0 (0)

Opis:

Dragon Village  to mobilna gra o smokach, w której musisz walczyć ze złem, łącząc siły z fantastycznymi stworzeniami. Smocze jaja są jedyną nadzieją na kontynuację tego gatunku. Chroń przyszłe potomstwo przed złą magią, usuń klątwę.


Dragon Village umożliwia eksplorację smoków występujących w grze. Gdzie taka wiedza może się przydać? W grze! Użyj Księgi, aby zapisać nową wiedzę. Ratuj potencjalne potomstwo, wychowuj dzieci z jaj, odkrywaj nowe gatunki i poprawiaj się w tej materii.

Im więcej wpisów dokonasz w Księdze, tym więcej smoków możesz uratować. Świadomość w Dragon Village ma ogromne znaczenie. Świat fantazji musi zamieszkiwać różne gatunki. Zachowaj różnorodność, jaką natura obdarzyła niesamowitymi stworzeniami.


Im dłużej grasz w Dragon Village, tym więcej nowych możliwości się otwiera. I znowu Księga przychodzi na ratunek. Jeśli jest pełny, gracz ma wszelkie szanse na otwarcie maksymalnych funkcji niestandardowych.

Nie musisz zadowalać się tylko tym, co dała natura fantastycznego świata! W Dragon Village możesz samodzielnie stworzyć zupełnie wyjątkowe smoki. Ale najpierw musisz przestudiować wystarczającą ilość informacji! Nie warto rozpoczynać praktyki bez specjalnej wiedzy.

Dragon Village zdobyła miłość publiczności i stanie się bardziej popularna w przyszłości. Miłość do smoków jest ogromna! A tak bliska interakcja z nimi jest możliwa tylko w kilku dostępnych grach. Twórz własne poglądy, zmieniaj świat i pokaż swoją indywidualność! Nie zapominaj jednak, że głównym celem Dragon Village będzie walka z niszczycielską magią.


Zalety Dragon Village na Androida:

  • możliwość poznania fantastycznych stworzeń;
  • ciekawa historia;
  • doskonały element wizualny;
  • wielu graczy (w Internecie można znaleźć osoby o podobnych poglądach);
  • znajomość niesamowitych widoków;
  • możliwość samodzielnego tworzenia smoków.

Dołącz do niesamowitej przygody Dragon Village, aby stać się częścią magicznego świata.


Reklama

Dragon Village

Wszystkie aplikacje highbrow na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/03 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |