Opis:

Run Rosa Run  to szybka gra mobilna, w której musisz biec tak szybko, jak to możliwe. Lars zamierza dogonić uroczą świnię i odstawić ją do łazienki. Spróbuj go powstrzymać! Zestrzel wszystkie obiekty, które staną Ci na drodze. Sam twórz przeszkody, zwiększaj prędkość i poprawiaj się w Run Rosa Run.


To minimalistyczna gra ze świetną grafiką. Twórcy nie starali się zbliżyć do rzeczywistości, ale stworzyli odpowiednią kolorystykę, dodali uroczą postać. Run Rosa Run jest odpowiednia dla graczy w każdym wieku (i z każdym doświadczeniem). To gra bez okrucieństwa, trudnych kontroli i długich misji. Po prostu biegnij i zestrzel wszystko na swojej drodze!

Zbieraj pączki, aby udekorować wszystko dookoła. Kup nowe meble i kolory dla Rose Pig. W Run Rosa Run nie ma levelowania. Wszystko zależy wyłącznie od praktyki i Twoich umiejętności.


Minimalistyczny bieg Rosa Run jest idealny na nudną wycieczkę, podczas której musisz zabić czas. Chociaż gra wygląda na prostą, nie chcesz jej usuwać ze swojego urządzenia. Za każdym razem, gdy się znudzisz, otworzysz Run Rosa Run.

Do tej pory projekt nie zyskał popularności w Google Play, ale są szanse w najbliższej przyszłości. Run Rosa Run może stać się jedną z ulubionych gier dla wielu użytkowników.


Choć twórcy starali się, aby projekt był minimalistyczny, stworzyli trójwymiarowe modele. Run Rosa Run zawsze zachowuje poczucie przestrzeni. Twórcy dodają nowe przeszkody, a gracze mierzą się z nimi stopniowo. Możesz odblokować więcej innowacji, wydając pączki. Nie zapominaj, że Rosa uwielbia dobrze jeść!


Funkcje Run Rosa Run na Androida:

  • uroczy charakter, styl (Run Rosa Run można nazwać jedną z najpiękniejszych gier tego gatunku);
  • różne przeszkody;
  • niezwykle prosta rozgrywka, nie ma potrzeby trenowania gracza;
  • brak przemocy i okrucieństwa (Run Rosa Run jest odpowiedni dla każdego gracza);
  • to świetna okazja, aby umilić sobie kilkadziesiąt minut;
  • gra jest kompatybilna z większością obecnych urządzeń (brak wysokich wymagań).

Reklama

Pobierz Run Rosa Run 1.23

Nowości w tej wersji
Level design is updated.
Hint of Furniture upgrading is added.
informacje ogólne
wersja 1.23 (229)
Data umieszczenia 2021-10-27 09:37
rozmiar 72.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/04 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |