Klondike Adventures
0 (0)

Opis:

Klondike Adventures  to gra mobilna z ogromną rzeszą fanów, która już stała się punktem odniesienia dla gatunku. Jest coś dla każdego! Zbuduj niesamowite miasto lub rozwiń własną farmę, wyrusz na niesamowitą przygodę.

Połącz siły z Paulem i Keithem, aby odkrywać Alaskę. Tutaj musisz odbudować pełnoprawne i zamożne miasto, stworzyć farmę.

Klondike Adventures spodoba się graczom w każdym wieku. Interfejs jest prosty, nie ma bitew, nie ma potrzeby rozwijania pewnych umiejętności. Użyj swojej wyobraźni, aby wymyślić swoje wymarzone miasto i farmę. Następnie zrealizuj swoje plany w Klondike Adventures.


Miasto w grze powinno być naprawdę realistyczne. Będzie zawierać fabryki, budynki specjalne i pola. Użytkownik musi regularnie wykonywać dostępne questy, poruszać się po różnych zleceniach. Jeśli ocenisz grę po opisie, może się wydawać, że w Klondike Adventures będziesz musiał kontrolować wiele procesów, rozgrywka będzie niezwykle trudna. Ale dziecko też sobie z tym poradzi. Być może początkujący nie odniesie sukcesu za pierwszym razem, ale pewnego dnia na pewno się do tego przyzwyczai. Przygody Klondike mogą być używane przez graczy z dowolnym doświadczeniem w grach!

Twórcy nie zapomnieli o duchu rywalizacji. Trudno sobie wyobrazić, że budowanie i rozwijanie farmy może być ekscytujące. Ale w Klondike Adventures musisz rywalizować z sąsiadami, starając się zrealizować jak największą liczbę zamówień.


Gra szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom zwierząt. W Klondike Adventures można hodować wiele różnych zwierząt. Niektóre przydadzą się, a niektóre przypadkiem trafią na farmę. Ale nie zapominaj, że przestrzeń powinna być w pełni wykorzystana. Ale nie zawsze się to udaje!

Twórcy Klondike Adventures nieustannie oferują nowe zadania, które użytkownik musi wykonać, aby zwiększyć produktywność.

Jeśli jesteś zmęczony rozwojem i budowaniem, zawsze możesz skorzystać z mini-gier. W Klondike Adventures każdy znajdzie coś dla siebie!


Reklama

Pobierz Klondike Adventures 2.69.1

Nowości w tej wersji
Smoother, faster game play due to bug fixes and stability improvements.
informacje ogólne
wersja 2.69.1 (529)
Data umieszczenia 2022-03-30 08:56
rozmiar 147.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/05 09:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |