Red Shoes: Wood Bear World Świat
0 (0)

Red Shoes: Wood Bear World Świat

Opis:

Red Shoes: Wood Bear World  to gra mobilna na Androida, w której musisz udać się do tajemniczego świata fantasy. Będziesz musiał poruszać się jak najszybciej, regularnie wykonując uniki. Dołącz do bitew, rozwijaj swoje umiejętności i zostań najlepszym! W Red Shoes: Wood Bear World możesz stworzyć własną postać w oparciu o swoje pomysły i potrzeby. Wykorzystaj potencjał bohatera w bitwach, przechodząc poziom po poziomie, wznosząc się coraz wyżej.


Red Shoes: Wood Bear World nie zyskało jeszcze dużej popularności w Google Play, ale dla wielu użytkowników gra może być prawdziwym dobrodziejstwem. Obecnie zainstalowano go nieco ponad 500 razy, ale w przyszłości liczba ta będzie rosła. Red Shoes: Wood Bear World jest łatwy do nauczenia i ma niesamowite efekty wizualne. To, co dzieje się na ekranie, dalekie jest od realizmu, ale kolory otoczenia są ze sobą doskonale połączone, dodano odpowiednie animacje. Nie chcę rozpraszać uwagi Red Shoes: Wood Bear World. Zwłaszcza podczas bitew! Musisz szybko podejmować decyzje, przemyśleć nowe kroki i manewrować. Robienie czegokolwiek innego podczas walki jest po prostu niedopuszczalne!


Red Shoes: Wood Bear World zebrało sprzeczne recenzje. Ktoś uznał mechanikę gry za dziwną, inni narzekali na reklamy. Ale dla wielu użytkowników Red Shoes: Wood Bear World okazał się jednym z ich ulubionych. Faktem jest, że w grze możesz rozwijać się bez końca. Wrogowie nigdy się nie skończą! Za każdym razem ty (i twoi przeciwnicy) budujesz swoją siłę. Z czasem otwierają się nowe możliwości. Czerwone buty: Wood Bear World są odpowiednie dla tych, którzy lubią ciężko trenować, rywalizować i są gotowi stawić czoła przeciwnikom twarzą w twarz. Przy pomocy tej gry lepiej zabić wolny czas w ciągu dnia, bo o spokojnym przejściu nie może być mowy. Czerwone Buty: Wood Bear World jest stresujące. Ale tutaj wygrywanie jest dość łatwe!

W grze możesz farmić, zbierać najnowsze przedmioty, a nawet bawić się. Red Shoes: Wood Bear World jest ambitny i wszechstronny.


Reklama

Pobierz Red Shoes: Wood Bear World Świat 1.007.185

Nowości w tej wersji
Welcome to Red Shoes: Wood Bear World!
informacje ogólne
wersja 1.007.185 (1007185)
Data umieszczenia 2021-10-14 01:24
rozmiar 80.12 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje NGELGAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/06 09:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |