Courtyard Brawl
0 (0)

Opis:

Courtyard Brawl  to nowa gra strategiczna MOBA stworzona przez niezależnych deweloperów. Tutaj musisz dołączyć do bitwy, obronić własną bazę przed atakami wrogów. Użyj roślin w walce, aby zyskać dodatkową przewagę. Szybko podejmuj decyzje, skup się na błędach przeciwników. Świętuj porażki innych, aby uniknąć podobnych błędów. Bitwy w Courtyard Brawl mogą być naprawdę ekscytujące.


W tej chwili w grze dostępnych jest 15 bohaterów. Możesz wybrać pięciu z nich do walki po twojej stronie. Courtyard Brawl przypomina popularne gry tego samego gatunku, ale ta aplikacja została stworzona specjalnie na urządzenia mobilne.


Jedyny problem Courtyard Brawl jest niewielki w Internecie. Teraz twórcy gier są na samym początku podróży, w poszukiwaniu swoich odbiorców. Sprawdź Courtyard Brawl, spróbuj i podziel się swoją opinią.

Użytkownicy, którzy już zapoznali się z projektem, reagują na niego pozytywnie. Courtyard Brawl jest łatwa do nauczenia, ale możesz ćwiczyć, walczyć i zdobywać doświadczenie bez końca. A teraz masz szansę stać się jednym z najlepszych graczy! Przychodź do gry regularnie, dołączaj do bitew, aby nie przegapić aktualizacji i poprawek.


Im dłużej grasz, tym więcej możliwości się otwiera. Courtyard Brawl posiada element RPG. Jeśli często logujesz się do gry, możesz zdobyć unikalne zestawy zbroi. Stanie się to niezaprzeczalną przewagą w bitwie!

Rośliny w Courtyard Brawl stały się jednym z charakterystycznych elementów gry. Ważne jest, aby ustawić je taktycznie, aby skutecznie walczyć. Zacznij grać, aby zapoznać się z mapami, znaleźć ustronne miejsca. W Courtyard Brawl powinieneś skupić się wyłącznie na własnym doświadczeniu. W grze nie ma jeszcze specjalnych faworytów, a wnioski można wyciągnąć po kilku bitwach.

Courtyard Brawl to prawdziwe dobrodziejstwo dla doświadczonych graczy. Gra przypadnie do gustu tym, którzy są już zmęczeni zwykłymi projektami z gatunku MOBA, chcą uzyskać wiele zalet i nowych możliwości.


Reklama

Pobierz Courtyard Brawl 1.2.2

Nowości w tej wersji
Version 1.2.2, build 20210513
UI improvements.
informacje ogólne
wersja 1.2.2 (20210513)
Data umieszczenia 2022-02-06 23:36
rozmiar 93.32 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje COFA Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/07 09:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |