Catalyst Black
0 (0)

Opis:

Granie w Catalyst Black  – jasną strzelankę dla wielu graczy, w której wezmą udział grupy opozycyjne składające się z 10 postaci do walki w futurystycznych lokacjach.

Użytkownik kontroluje potężnego bohatera, który wpada w sam środek walki. Możesz wstępnie skonfigurować broń i wyposażenie, określić, co dokładnie oddział przyjmie na polu bitwy. Jeśli udało Ci się już zademonstrować swoje umiejętności, możliwości ulepszeń i dostosowań będą bardziej rozległe. Początkujący będą musieli zadowolić się niewielką liczbą dostępnych ulepszeń. W pełni skończoną postać można wysłać na magiczne terytorium, gdzie toczą się zacięte bitwy. Będzie on członkiem jednej z dwóch przeciwnych drużyn, towarzysze zostaną podświetleni na niebiesko, a wrogowie na czerwono.

Każdy zawodnik na boisku jest kontrolowany przez oddzielnego gracza. Będziemy musieli szybko ominąć sytuację i zacząć niszczyć przeciwników. Aby rozpocząć mecz, musisz zebrać dużo postaci. Deweloper zrezygnował z wielokrotnego czekania na start na rzecz rekrutacji bojowników i zaproponował dołączenie do już rozpoczętych meczów. Dzięki produktywnemu prowadzeniu działań wojennych możesz pomóc swoim towarzyszom zakończyć bitwę zwycięstwem. Ponadto, jeśli to konieczne, możesz w dowolnym momencie zakończyć rozgrywkę. Jeśli istnieje chęć zróżnicowania celów i zadań, możesz przejść od walki z obcą drużyną do konfrontacji z silnymi potworami.

Charakterystyczne cechy gry Catalyst Black:

  • bitwy drużynowe online;
  • pompowanie chłodnych zdolności oddziału;
  • wiele rodzajów magicznej broni;
  • gromadzenie, konfiguracja i modernizacja sprzętu;
  • kilka trybów rozgrywki do wyboru.

Akcja zachwyca efektowną oprawą graficzną, mieszanką elementów futuryzmu i magii. Oprócz szerokiej gamy nietuzinkowej broni i rozmaitych elementów wyposażenia, warto podkreślić elastyczną regulację algorytmu kontroli oddziału. Jedni wolą joystick do gier, innym wygodniej będzie korzystać z kontrolera, a jeszcze inni będą mogli sterować poczynaniami bohatera za pomocą myszy i klawiatury. Widok z góry pozwala na oglądanie wydarzeń na solidnym obszarze jednego z kolorowych lokali. Zanurz się w atmosferze bitew i strzelanin w przestrzeni wypełnionej magią!


Reklama

Catalyst Black

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/11 09:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |