FFVII THE FIRST SOLDIER
1.6 (9)

FFVII THE FIRST SOLDIER

Opis:

Gra FINAL FANTASY VII w FIRST THE SOLDIER  - to fascynująca bitwa królewska, która będzie bombardować przeciwników, rozwijać i demonstrować talenty walki.

Podopieczny gracza uczestniczy w doborze najlepszych żołnierzy do specjalnego oddziału sił nienaruszalnej grupy. Aby udowodnić swoje umiejętności, będziesz musiał szukać własnego stylu walki, aktywnie odkrywać i pompować umiejętności. Ważna jest też nauka posługiwania się różnymi magicznymi narzędziami oraz używania zaklęć. Fajny arsenał broni i przedmiotów wsparcia z FFVII wymaga opracowania indywidualnej taktyki. Wśród dostępnych postaci możesz wybrać mnicha, wojownika lub czarnoksiężnika. Każdy będzie miał własne talenty i możliwości, by pokazać swoje najlepsze cechy.

Bohater schodzi na stylizowaną platformę i po krótkim zapoznaniu się z sytuacją rusza dalej, eksplorując lokacje w poszukiwaniu wrogów i przydatnych rzeczy. Potwory trzeba bezlitośnie zabijać, nie należy też oszczędzać postaci w ludzkiej postaci. Opcja zmiany broni w procesie pozwala na szybką zmianę algorytmu działań zgodnie z okolicznościami. Aby skutecznie radzić sobie z pojawiającymi się zagrożeniami, ważne jest prawidłowe łączenie dostępnych przedmiotów i możliwości. Negatywne intencje ludzi i złośliwych potworów są natychmiast widoczne po ich agresywnym zachowaniu. Jednak nie wszystkie żywe stworzenia w środowisku są niebezpieczne, niektóre spokojne, spokojne osobniki są przydatne dla postaci.

Charakterystyczne cechy gry FINAL FANTASY VII THE FIRST ŻOŁNIERZ:

  • strzelaniny PvP, niszczenie przeciwników i potworów;
  • ogromny arsenał broni zimnej, palnej i magicznej;
  • do wyboru wizerunki wojownika, mnicha i czarnoksiężnika;
  • indywidualne umiejętności zajęć, ich pompowanie;
  • odblokowanie nowych narzędzi i umiejętności.

Twórcy akcji zadbali o wygodne sterowanie. Jeśli zdezorientujesz się co do wielozadaniowości, zawsze możesz spojrzeć na instrukcje i zrozumieć niuanse. Wszelkie dodatki do umiejętności lub narzędzi są opisane w szczegółowych powiadomieniach na ekranie. Fani sieciowych strzelanek i niebezpiecznych przygód powinni zdecydowanie przeprowadzić swojego bohatera przez wiele prób i osiągnąć pozycję w nienaruszalnym składzie.


Reklama

FFVII THE FIRST SOLDIER

Ocena:

(9)
1.6★ 32.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/12 08:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |