Opis:

Gra ENYO  to fajna gra strategiczna , w której musisz poprowadzić boginię wojny przez ciemne, zmieniające się korytarze pełne śmiertelnych pułapek i hord okrutnych potworów.

Użytkownik kontroluje pewną starożytną grecką boginię, która postanowiła oczyścić dżunglę z lokacji z łuczników, dużych gadów i innych wrogów. Bloki z ostrymi śmiercionośnymi kolcami są losowo umieszczane na stronie. Są też obszary z płonącą lawą. Ważne jest, aby ostrożnie omijać każdą przeszkodę i starać się tam zwabić wroga. Główny bohater dysponuje hakiem z łańcuchem do podniesienia wrogiego stwora i przeciągnięcia go przez jedną z przeszkód. Możesz także odeprzeć złoczyńców za pomocą tarczy.

Przy bardzo skromnym arsenale broni konieczne jest rozwijanie, studiowanie różnych działań i łączenie ich. Pozwoli ci to pokonać całe zło obecne w danej lokacji, a następnie otworzyć dostęp do następnego poziomu. Kombinacja manewrów maksymalizuje skuteczność oddziału. Na widok bogini wojny bohaterowie nie pozostają bierni: gady rzucają bomby, łucznicy strzelają na znaczne odległości. Pole bitwy podzielone jest na komórki, a każdy ruch musi być dokładnie przemyślany, aby stworzyć niebezpieczne sytuacje dla innych i pozostać bezpiecznym.

Charakterystyczne cechy gry ENYO na Androida:

  • turowa walka z potworami;
  • opanowanie skoków, pchania i innych manewrów;
  • omijanie niebezpiecznych przeszkód;
  • losowa zmiana otoczenia lochów;
  • minimalna liczba żyć i miejsce na błędy.

Styl roguelikea sprawia, że ​​przygotowujesz się na częstą zmianę lokalizacji obiektów, zmianę taktyki i ulepszanie algorytmów behawioralnych. Rozgrywka oferuje trzy tryby o zróżnicowanych warunkach przetrwania. Możesz wybrać format z trzema zapasami życia lub preferować poziom ekspercki, gdzie dozwolony jest tylko jeden błąd. Prawdopodobieństwo trafienia w rankingi w każdym trybie jest motywujące, dodaje entuzjazmu. Prostota projektu graficznego eliminuje rozpraszacze i pozwala skupić się na zadaniach i celach. Połączenie logiki w celu opracowania strategii i wdrożenia jej w manewrach taktycznych daje bogini szansę oczyszczenia każdej przestrzeni!


Reklama

Pobierz ENYO 1.2.11

Nowości w tej wersji
+ small backend fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2.11 (32)
Data umieszczenia 2022-04-14 14:01
rozmiar 45.32 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/13 08:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |