Opis:

Gra Candy Manor  to wciągająca gra casual, w której musisz dostać się do cukierkowej rezydencji, uporządkować i jednocześnie rozwiązać problemy „dopasuj 3”.

Pewna kobieta postanowiła pojechać do wiejskiego domu i go wyposażyć. Historia budynku nie jest głęboko przemyślana, wiadomo tylko, że jest zrujnowany i mocno opuszczony. Na początek trzeba pokonać ciernistą ścieżkę, poradzić sobie z licznymi przeszkodami. Życie głównego bohatera nie jest zagrożone, ale będziesz musiał zdecydować, co zrobić z drzewami, które spadły na drogę, jak usunąć pęknięcia i dziury w asfaltowych terenach. Będzie wiele takich niuansów, dla każdego z nich proponowanych jest kilka sposobów rozwiązywania sytuacji. Po dotarciu na miejsce dzielna bohaterka zajmie się naprawą uszkodzonych elementów. Jest też czas na udekorowanie wnętrza i zewnętrza.

Zarówno na torze, jak iw posiadłości za każdą akcję trzeba zapłacić specjalną walutą - gwiazdkami. Ich twórcy projektu proponują zarabianie pieniędzy w procesie rozwiązywania zagadek. Na specjalnej tablicy układane są w chaotycznej kolejności słodycze, które należy przesunąć tak, aby w jednym rzędzie znalazły się trzy lub więcej identycznych słodyczy. Znajomy algorytm polega na stopniowym dodawaniu nowych reguł. Na początkowych etapach łatwo jest złożyć pożądane elementy, następnie można je ukryć i umieścić w niewygodnych pozycjach. W warunkach ograniczonej liczby ruchów wybawieniem stają się dopalacze.

Charakterystyczne cechy gry Candy Manor na Androida:

  • Zdobywanie gwiazdek w łamigłówkach typu „dopasuj 3”;
  • pokonanie drogi z przeszkodami do starego dworu;
  • wykonywanie różnych misji;
  • kilka opcji rozwiązania każdej złożoności;
  • projekt i dopracowanie zaniedbanego budynku.

Kolorowa szata graficzna całkowicie eliminuje czynniki smutku związane z drogą czy stanem zrujnowanego budynku. Jasne kolory dodają nastroju i pewności siebie, nawet gdy rezultaty działań rozczarowują. Częste przełączanie się między zagadkami i misjami zmusza cię do włączenia pomysłowości i logicznego myślenia. Atrakcyjna jest również możliwość poznania przyjaznych postaci, posiadania zwierzaka. A fani podkreślania elementu estetycznego będą mogli poświęcić dużo czasu na przekształcenie domu, wystarczy tylko się do niego dostać!


Reklama

Pobierz Candy Manor 63

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 63 (63)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:15
rozmiar 135.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Tengame19 na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/14 09:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |