Fernanfloo Party
0 (0)

Opis:

Fernanfloo Party  to fajna gra zręcznościowa , w której musisz wykazać się szybkością reakcji, wykonywać zadania, unikać kolizji z przeszkodami i starać się przetrwać dłużej.

Pod kontrolą użytkownika słynny wesoły człowiek wyrusza na oryginalną przygodę. Długofalową realizację zadań, przystosowanie do częstej korekty warunków można nazwać misją globalną. Różne scenariusze wymagają zręczności i koncentracji na tym, co się dzieje. W jednym mini-projekcie równoległościany są ułożone jeden na drugim tuż pod stopami postaci. Musisz podskoczyć, aby uniknąć popchnięcia przez żywioł i późniejszego upadku. Wieża pod bohaterem buduje się coraz szybciej, tempo skoków musi odpowiadać okolicznościom.

Inny mini-projekt proponuje ominięcie pasa z przeszkodami, które mogą poruszać się w prawo i w lewo. Konieczna jest reakcja na czas i zmiana pasa. Na torze nie zabraknie również utworów bonusowych, warto je zbierać. Deweloper stworzył wiele unikalnych scenariuszy, zawsze możesz znaleźć grę pasującą do Twojego nastroju. Elementy motywacyjne w postaci kulek i bonusów są obecne wszędzie, ale schematy ich zdobywania są różne. Jeśli masz doświadczenie, możesz otworzyć inne osobowości, zmienić swój wygląd.

Charakterystyczne cechy gry Fernanfloo Party na Androida:

  • przejście licznych mini-gier;
  • radykalnie różne środowiska i cele;
  • omijanie złośliwych elementów;
  • zbieranie punktów i bonusów;
  • odblokowanie zabawnych postaci.

Protagonistą protagonisty stał się popularny facet z wieloma opiniami na temat hostingu wideo. Reszta osobowości również zostanie rozpoznana przez prawdziwych fanów. Kubiczny styl wirtualnego świata i odpowiadające mu wizerunki postaci przyczyniają się do zanurzenia w innej atmosferze. Voiceover zachęca, pomaga skupić energię i uwagę. Krótkie okresy gry pozwalają spokojnie regulować czas, który chcesz przeznaczyć na rozgrywkę.

Potrzeba szybkiej reakcji wymaga intuicyjnego sterowania. Prosta mechanika pozwala łatwo dostosować się do każdego zadania i ćwiczyć zręczność bez marnowania czasu na naukę interfejsu. Poprowadź bohatera przez wszystkie scenariusze i znajdź swoją ulubioną rozrywkę!


Reklama

Pobierz Fernanfloo Party 1.4.1

Nowości w tej wersji
**NEW MINI-GAME: GEOMETRY RUN!** Can you last as long as Fernanfloo?


We update Fernanfloo Party regularly with new content and upgrades so be sure to always get the latest version!
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (227)
Data umieszczenia 2021-09-18 02:59
rozmiar 69.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/15 09:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |