Opis:

Tiny Fantasy  to mobilna gra RPG, która spodoba się poszukiwaczom przygód ze wszystkich środowisk. Projekt stał się już popularny w Google Play, więc łatwo będzie przekonać znajomych do gry lub znaleźć osoby o podobnych poglądach w Internecie.


Tiny Fantasy pozwala wejść do fantastycznego świata, w którym czekają na Ciebie ciekawe zadania i trudne wyzwania. Zaangażowanie się i dobry start jest łatwe. Tiny Fantasy ma świetną optymalizację, przyjazny interfejs użytkownika. Twórcy stworzyli wszelkie warunki do wygodnego przejścia.

Do gry dodano doskonały system walki, który pozwala rzucać zaklęcia lub zadawać serię ciosów lekkim ruchem ręki. Tiny Fantasy posiada niezwykle proste sterowanie, ale za to szeroki wachlarz możliwości.

W grze gracz może korzystać z szerokiej gamy funkcji do walki ze złem. Uzbrój się w magię, strzały lub miecz! Tiny Fantasy ma ogromną liczbę potworów, które będziesz musiał przygotować do bitwy. W wielu przypadkach konieczne jest opracowanie unikalnej taktyki, aby samodzielnie zminimalizować obrażenia i zadać maksymalne obrażenia wrogowi.


Twórcy dodali do Tiny Fantasy przedmiot kolekcjonerski. W wielu popularnych grach musisz zbierać broń, karty. Ale tutaj musisz zbierać bohaterów! Różne postacie z Tiny Fantasy mają unikalne zdolności, które mogą odwrócić losy bitwy we właściwym czasie. Wypróbuj nowych bohaterów, szukaj najlepszych lub ciągle się zmieniaj. W Tiny Fantasy żadne solucje nie są dokładnie takie same!

Gra będzie musiała współpracować z innymi, aby jeszcze skuteczniej rozbijać potwory. Naucz się nowych zaklęć i zdolności, powiększaj swój zespół i buduj swoją moc!


Możesz stworzyć własny zespół, łącząc siły z trzema obserwującymi. To znacznie zwiększy szanse na wygranie bitwy z potworem!

Tiny Fantasy otwiera szeroką gamę możliwości, których spektrum może docenić prawdziwy poszukiwacz przygód. Zdobądź wyjątkowe doświadczenie podróżowania po fantastycznym świecie w Tiny Fantasy!


Reklama

Pobierz Tiny Fantasy 0.37

Nowości w tej wersji
Tiny Fantasy! is now available on Google Play!
informacje ogólne
wersja 0.37 (202101282)
Data umieszczenia 2021-02-06 04:46
rozmiar 98.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Minidragon na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/17 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |