Bilard bilardowy Pro
0.5 (4)

Opis:

Pool Billiards Pro  - bilard na urządzenia mobilne. Projekt zyskał ogromną popularność w Google Play. Liczba pobrań zbliża się do 1,5 miliona.

Jeśli zawsze marzyłeś o nauce gry w bilard, Pool Billiards Pro jest idealny do nauki podstaw. Skorzystają na tym ci użytkownicy, którzy wcześniej próbowali swoich sił w bilardzie. Ale w Pool Billiards Pro mogą grać nawet początkujący gracze mobilni! Nie ma potrzeby się spieszyć ani zdobywać konkretnych umiejętności. Ciesz się kultową grą, dziel się wrażeniami z innymi użytkownikami i znajdź ludzi o podobnych poglądach.


Twórcy stworzyli trójwymiarowy obraz, w którym użytkownik może czerpać pełną gamę doznań z gry w bilard. To właśnie dzięki komponentowi wizualnemu Pool Billiards Pro od samego początku zyskał ogromną popularność. Zapewniona jest kontrola dotykowa cue. Żadnych fałszywych alarmów!


Możesz cieszyć się różnymi trybami, zmieniając rozgrywkę. Nawet zapalony fan znudzi się bilardem, jeśli to samo dzieje się na stole każdego dnia. Opracuj nowe taktyki i ucz się w biegu.

Aby zagrać w Pool Billiards Pro, musisz kierować się logiką, myśleniem przestrzennym. Ten projekt powstał z myślą o tych, którzy chcą spędzić czas z zabawą i korzyściami.


Nie jest tajemnicą, że nie każdy miłośnik bilarda ma odpowiedni stół. Co zrobić, gdy w pełni można grać tylko na wakacjach lub wieczorem w weekend? Umieść inteligentną grę na swoim smartfonie!

Możesz grać z regułami lub bez, ze sztuczną inteligencją lub prawdziwym graczem. Pojedyncza gra jest odpowiednia dla tych, którzy chcą poznać wszystkie zasady, dołącz do Pool Billiards Pro. Kiedy poczujesz się pewnie, wejdź do rywalizacji z innymi fanami bilarda.

Im dłużej ćwiczysz, tym więcej osiągniesz. Pospiesz się, aby zainstalować grę już teraz, aby nie stracić przewagi!

Pool Billiards Pro nie ma ograniczeń wiekowych. Nawet dziecko może nauczyć się grać! Projekt powstał z myślą o szerokim gronie użytkowników.


Reklama

Pobierz Bilard bilardowy Pro 4.5

Nowości w tej wersji
Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 4.5 (45)
Data umieszczenia 2021-08-27 16:03
rozmiar 7.22 MB
polski nie
wymagania
android 1.5+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje TerranDroid na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/18 09:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |