Talking Tom Gold Run 2
0 (0)

Talking Tom Gold Run 2

Opis:

Talking Tom Gold Run 2  to mobilny biegacz, w którym gracz może kontrolować znajomych bohaterów, których uwielbiają miliony. Gra musi zebrać maksymalną liczbę monet, aby pokonać długi dystans. Nie każdy ma szansę osiągnąć imponujący wynik na pierwszym starcie Talking Tom Gold Run 2, ale w ciągu kilku minut nawet absolutny początkujący w gatunku biegaczy (lub w grach mobilnych) będzie mógł się do tego przyzwyczaić.


Talking Tom Gold Run 2 nie ma fabuły. Tutaj musisz od czasu do czasu ustanawiać nowe rekordy, pompować swoje umiejętności. Biegacze zyskują ogromną popularność w Google Play, ponieważ są idealnym sposobem na zabicie czasu. Co więcej, gracz nie może być rozpraszany!


Nie będziesz mógł zapomnieć o grze nawet na kilka minut odkładając telefon. Talking Tom Gold Run 2 sprawi, że będziesz stale patrzeć na ekran, unikać, manewrować i zbierać monety. Każdy nieostrożny ruch tutaj może oznaczać koniec gry.

Talking Tom Gold Run 2 wyróżnia się tym, że musisz tu biegać na różnych mapach. U wielu biegaczy otoczenie zmienia się sporadycznie, podczas zawodów. Zwykły wygląd miasta jest dla graczy nudny. Ale w Talking Tom Gold Run 2 twoi ulubieni bohaterowie zostają wysłani do przeszłości pełnej niebezpieczeństw. Aby uciec, będziesz musiał maksymalnie wykorzystać potencjał, stale się obracać i skakać. Wehikuł czasu pozwolił Ci podróżować do różnych epok, więc środowisko w Talking Tom Gold Run 2 na pewno Cię nie znudzi.


Kolejnym plusem gry jest doskonały element wizualny. Projekt jest zupełnie nowy, ale twórcy postarali się stworzyć urocze modele postaci, dodając realistyczne animacje. Wynik może Cię zaskoczyć! Ze względu na składnik wizualny Talking Tom Gold Run 2 zainteresuje szerokie grono użytkowników.

Niemal każdy może zacząć bić rekordy w grze. Biegacze nie wymagają od urządzenia dużych zasobów, a limit wieku jest minimalny.

Spróbuj pobić własne rekordy każdym nowym wyścigiem w hipnotyzującym i dynamicznym Talking Tom Gold Run 2.


Reklama

Pobierz Talking Tom Gold Run 2 1.0.24.12268

Nowości w tej wersji
Angela, Hank, Ben, Ginger and Becca have arrived to join the race
The Rakoonz are back – and they’re ready to cause trouble!
Sticker collections unlock outfits such as Pirate Angela and Stone Age Hank
Visual improvements and bug fixes provide a smoother experience
informacje ogólne
wersja 1.0.24.12268 (150)
Data umieszczenia 2022-04-04 20:00
rozmiar 146.82 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/19 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |