Kosmiczna strzelanka
0 (0)

Opis:

Kosmiczna strzelanka  to mobilna gra dla miłośników fantasy, w której musisz sterować futurystycznymi statkami kosmicznymi, brać udział w bitwach i odkrywać nieznane. Bitwa toczy się przeciwko siłom zła dążącym do zniszczenia świata. W kosmicznej strzelance musisz poczuć się jak bohater ratujący świat.

Ochrona galaktyki może wydawać się prostym zadaniem, ale pamiętaj, że masz do czynienia z kosmitami i fantastyczną technologią. Nie możesz oderwać się od tego, co dzieje się na ekranie nawet na sekundę! W kosmicznej strzelance będziesz musiał stale kontrolować porządek, radzić sobie ze złymi facetami.


Kiedy twoje wrażenia z gry będą wystarczające, aby ulepszyć twój statek, otworzą się nowe możliwości poprawy wydajności. Będziesz musiał użyć maksymalnych bonusów i akcesoriów, aby zwiększyć moc. Podążaj za tempem kosmicznej strzelanki. Nigdy nie pozostawaj w tyle za swoimi wrogami!


Kosmiczna strzelanka zyskała dużą popularność w Google Play, zebrała wiele pozytywnych recenzji. Gra została stworzona z myślą o szerokim gronie użytkowników, więc każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. To opowieść o kosmitach, ratowaniu świata i pompowaniu fantastycznych statków oraz dynamicznej strzelance.

Twórcy kosmicznych strzelanek stworzyli niesamowite środowisko, pracując nad komponentem wizualnym. Są niesamowite animacje i doskonała fizyka. Nie chcesz zamykać gry przed czasem. Kosmiczna strzelanka naprawdę przynosi estetyczną przyjemność.


Możesz walczyć z silnymi przeciwnikami, aby zdobyć hojne nagrody. Pamiętaj jednak, że każda walka z bossem wymaga dużo przygotowań. Upewnij się, że jesteś naprawdę gotowy na kosmiczną strzelankę.

Fanów tej gry jest wielu, ale nawet Ty możesz zostać jednym z najlepszych. To zajmie trochę czasu, ale naprawdę fajnie będzie znaleźć się w tabeli liderów.

Spróbuj dostać się na sam szczyt rankingów! Brzmi skomplikowanie? Ale czy jest coś niemożliwego dla prawdziwego podróżnika kosmicznego?

Zainstaluj Kosmiczną strzelankę i weź udział w ekscytujących bitwach.


Reklama

Pobierz Kosmiczna strzelanka 1.579

Nowości w tej wersji
- New event Happy Birthday
- New ship Errol
- New miniship Blaze snake
- Fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.579 (300579)
Data umieszczenia 2022-04-03 21:45
rozmiar 123.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/20 09:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |