Project Makeover
0 (0)

Opis:

Project Makeover  to gra mobilna, w której musisz zmienić wygląd ludzi i pomóc im nabrać pewności siebie. Tutaj musisz zmienić zmęczone i smutne postacie. Projekt Makeover spodoba się graczom każdej płci i wieku, więc zdecydowanie warto zacząć grać. Projekt zgromadził już ogromną rzeszę fanów. W tej chwili aplikację zainstalowało ponad 400 000 osób. A to tylko połowa potencjału!


Grając w Project Makeover, możesz łatwo znaleźć osoby o podobnych poglądach w Internecie lub w rzeczywistości. Jeśli naprawdę lubisz grę, na pewno zechcesz o niej porozmawiać. Stwórz swój własny styl, podkreśl różne cechy postaci i ciesz się niesamowitym efektem.

Projekt Makeover może zostać opanowany przez gracza z dowolnym doświadczeniem. Nie musisz posiadać umiejętności strzelania, unikania. Nie musisz nawet zwiedzać świata! Wystarczy wykorzystać maksimum dostępnych funkcji, tworząc niepowtarzalne obrazy. W Project Makeover możesz wykazać się kreatywnością i uzyskać najlepszy efekt. Zanurz się w świat makijażu i mody!


Możesz zmieniać nie tylko wygląd postaci, ale także otoczenie. Zaprojektuj pokoje, aby zharmonizować obrazy na ekranie. W Project Makeover będziesz musiał zmierzyć się z postaciami, które radykalnie różnią się od siebie. Oznacza to, że preferencje dotyczące środowiska również będą się różnić.


Deweloperzy Project Makeover nie pozwolą Ci się nudzić. Gra posiada system poziomów. Zmiana bohatera nie będzie jednorazowa. Musisz zapoznać się z jedną postacią, a następnie przełączyć się na inną.

Jeśli chcesz popracować nad własnym wizerunkiem, przeprojektuj swój awatar. W ten sposób musisz oczarować publiczność na czerwonym dywanie!


Charakterystyczne cechy Project Makeover na Androida:

  • możliwość pokazania indywidualności i wyobraźni;
  • tworzenie żywych obrazów;
  • możliwość zmiany własnego awatara;
  • ogromna liczba fanów gry z różnych części świata;
  • kreatywność i błyskotliwe przemiany;
  • możliwość zanurzenia się w świat piękna i mody.

Reklama

Pobierz Project Makeover 2.35.2

Nowości w tej wersji
Can you help PROJECT MAKEOVER’s new guests, a ghost hunter and a romance writer, escape their scary situations? Want a new Season Pass, obstacle, sale, and levels, too? The answer’s yes… so let’s go!

-NEW MAKEOVERS: Paranormal plots!
-NEW SEASON PASS: New expedition? Egg-cellent!
-NEW SALE: Easter Extra!
-NEW OBSTACLE: Try the Towers!
-120+ new levels!
informacje ogólne
wersja 2.35.2 (356)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:19
rozmiar 249.18 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/21 09:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |