Piano Crush Jest
0 (0)

Piano Crush Jest

Opis:

Playing the Piano Crush  - jest to zabawny symulator fortepianu, który będzie odtwarzał klasyczne i nowoczesne hity, uzupełniając zwykłe filtry dźwiękowe.

Użytkownik wybiera melodię, którą chce zagrać na instrumencie muzycznym, wskazuje żądany styl dźwięku. Następnie pojawia się część klawiatury fortepianu, która zajmuje dolną połowę poziomo umieszczonego ekranu. W tle słychać motywy wybranego utworu. Z góry upuszczane są małe klocki, intuicyjnie podpowiadające, który klawisz nacisnąć. Idealnym momentem do naciśnięcia jest przekroczenie przez klocek linii narysowanej nad klawiaturą. Każde takie działanie jest oceniane określoną liczbą punktów. Im dokładniej naciśniesz, tym więcej punktów zbierzesz.

Po zdobyciu doświadczenia łatwiej jest na czas klikać wirtualne klawisze i zdobywać bonusy. Godne pochwały komentarze budzą muzyków, nawet u tych użytkowników, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z grą na prawdziwym pianinie. Zebrane punkty wpływają na poziom możliwości, pozwalają odblokować stylistykę różnych instrumentów muzycznych. Istnieje wiele rodzajów pianin (od vintage po elektroniczne). Możesz także poeksperymentować ze skrzypcami, harfą, banjo, gitarą elektryczną i wieloma innymi efektami dźwiękowymi, które radykalnie zmieniają postrzeganie kompozycji fortepianowych.

Charakterystyczne cechy gry Piano Crush:

  • przekształcenie smartfona w przenośne pianino;
  • zdobywanie punktów za terminowe naciśnięcia klawiszy;
  • ponad 300 fajnych melodii do wyboru;
  • odblokowanie stylów odtwarzania;
  • dodawanie efektów dźwiękowych różnych instrumentów.

Ładna grafika w jasnych kolorach odwraca uwagę od codziennych problemów. Jasne zasady zarządzania i różnorodność gatunków muzycznych przyciągają melomanów. Znalezienie odpowiedniego momentu na naciśnięcie klawiszy dodaje emocji i lekkiego napięcia. W darmowej wersji część prac i opcji jest zamknięta, ale nawet bez nich rozgrywka jest dość zróżnicowana. Fani symulacji muzycznych powinni zdecydowanie wykonywać hity z różnych czasów na tej interpretacji fortepianowej!


Reklama

Piano Crush Jest

Wszystkie aplikacje Gismart na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/23 09:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |