Opis:

Game Attack on The Noob  - ten wojowniczy clicker, który niszczy potwory, walczy z bossami, ulepsza, analizuje ryzyko przyszłych bitew.

Podopieczny gracza dostaje się na mały obszar, jakby wisiał w przestrzeni. Wrogowie już tam czekają na prymitywnego wojownika, ale niektórzy z nich pojawiają się podczas bitwy w różnych punktach ograniczonej lokacji. W wielu przypadkach głowy zwierząt działają jak antagoniści. Główny bohater musi zabić wszystkich bez wyjątku. Gdy prace dobiegną końca, na stronie nagle pojawi się boss, wizualnie podobny do innych wrogów obecnego poziomu, tylko znacznie przewyższający ich rozmiarami. Jeśli uda Ci się pokonać tego potwora, otworzy się droga do kolejnego etapu, ze zmienionymi dekoracjami i innymi wrogimi stworzeniami.

Każdy nowy poziom zakłada dodatkowe trudności. Wojownik musi często zwiększać swoje zdolności siłowe, ulepszać i zmieniać broń oraz ulepszać ekwipunek. Czynności te można wykonywać bez przerywania procesów bojowych, broń, wyposażenie i inne towary są oferowane do wyboru i odbioru bezpośrednio podczas misji. W bitwach bohater zdobywa złote monety i kamienie szlachetne, którymi można zapłacić za upragnione przedmioty. Stopniowo otrzymuje się również możliwość zwiększenia wskaźników siły, ochrony i innych ważnych aspektów.

Charakterystyczne cechy gry Attack on Noob:

  • odwet przeciwko silnym potworom;
  • imponujące ataki, kombinacja manewrów;
  • ulepszanie umiejętności i cech;
  • zdobywanie złota i wartościowych przedmiotów;
  • ulepszanie broni i sprzętu.

Połączenie roleplayera i klikera daje wiele możliwości rozwoju i ukształtowania własnej taktyki niszczenia antagonistów. Równolegle następuje zbieranie przydatnych elementów, które mogą być kontynuowane nawet wtedy, gdy użytkownik nie jest online. Fani formatu PvP mogą przenieść swoją podopieczną na arenę, rzucić wyzwanie bohaterom innych graczy i zająć honorowe miejsce w tabeli liderów. Łatwa obsługa zapewnia szybką adaptację do warunków. Kolorowa grafika i ożywiająca muzyka zainspirują Cię do bardziej aktywnej i efektywnej walki z wrogami. Natychmiast atakuj wrogów!


Reklama

Pobierz Atak na Nooba 29

Nowości w tej wersji
1. Added language pack
2. Program Optimization
informacje ogólne
wersja 29 (29)
Data umieszczenia 2021-04-13 06:35
rozmiar 70.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/24 09:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |