Merge Defense 3D
0 (0)

Opis:

Granie w Merge Defense 3D  - to ciekawa strategia, w której przetrwanie pod ciągłym atakiem antagoniści przeprowadzają ataki i odkładają moment śmiertelnych starć.

Użytkownik umieszcza wieże kostkowe (armaty), aby strzelać do bezdusznych wrogów. Musisz walczyć z kostkami i innymi wielowymiarowymi figurami, które poruszają się od góry do dołu po wyraźnie zaznaczonych trajektoriach. Na dole ekranu znajduje się obszar dla dział obronnych. Dwa paski podzielone na komórki można wykorzystać według własnego uznania, można wybrać pozycje do strzelania obiektów. Scenariusz turowy zakłada funkcję zmiany lokalizacji punktów strzeleckich po każdej akcji przeciwników.

Nie ma kontrataków, misją jest zapobieganie zbliżaniu się wrogów, których liczba i siła systematycznie rośnie. Poziom wytrzymałości obiektów własnych i cudzych jest wyświetlany na fasadzie postaci w postaci liczb. Na ich podstawie łatwo określić skalę ewentualnych uszkodzeń, jakie armaty użytkownika są w stanie zadać przeciwnikom. Elementy o tych samych wartościach cyfrowych należy ze sobą łączyć ze względu na wzmocnienie. Zaleca się zmianę pozycji biorąc pod uwagę zmieniające się okoliczności oraz siłę widocznych przeciwników. Czas utrzymywania obrony zależy od prawidłowego rozmieszczenia armat i planowania przyszłych ruchów.

Charakterystyczne cechy gry Merge Defense 3D na Androida:

  • niszczenie trójwymiarowych postaci wroga;
  • łączenie identycznych wież w celu zwiększenia wytrzymałości;
  • zdobywanie kluczy i klejnotów;
  • odblokowywanie nowych fortec obronnych;
  • regularnie zmieniając pozycje swoich broni.

Strategiczna łamigłówka cieszy prostotą zasad rozgrywki, elementarną naturą algorytmów sterowania. Oprócz typowych wrogów, klawisze zejdą w dół ekranu, pozwalając odblokować dodatkowe wieże. Inne cenne elementy służą jako bonusy, pozwalają na jednoczesne obniżenie wskaźników siły wszystkich widocznych przeciwników. Najwygodniejszym czynnikiem jest możliwość samodzielnego wyboru momentu aktywacji bonusu. Nie brakuje też osobliwych bossów – najpotężniejszych jednostek, które potrafią dostosować trajektorię lotu i poruszać się nawet na boki, co utrudnia wcześniejsze zaplanowanie kierunku ostrzału. Zademonstruj swój talent do kształtowania strategii w trudnych warunkach!


Reklama

Pobierz Merge Defense 3D 1.19.189

Nowości w tej wersji
- number of issues fixed;
- performance improved;
informacje ogólne
wersja 1.19.189 (189)
Data umieszczenia 2020-12-12 19:31
rozmiar 24.66 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje MysteryTag na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/25 09:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |