MadOut2 BigCityOnline
0 (0)

MadOut2 BigCityOnline

Opis:

Gra MadOut2 BigCityOnline  - zabawna piaskownica, w której możesz jeździć samochodami, walczyć, strzelać, wykonywać misje w atmosferze totalnego bezprawia.

Podopieczny gracza trafia do osady przesiąkniętej przestępczością. Na ogromnej lokacji może znajdować się nawet 200 postaci innych użytkowników, istnieje duże prawdopodobieństwo interakcji z jednym z nich. Ale jest tu też wielu zwykłych obywateli. Nie są zbyt towarzyscy i często wykazują bierne zachowanie nawet w momentach ataków. Na oczach kontrolowanego bohatera proste misje rozgrywane są bez ścisłych ograniczeń czasowych. Taktykę można również wybrać według własnego gustu i dostosować do nastroju.

Aura przyczynia się do manifestacji agresji, inicjacji bójek i krwawych starć. Często, aby osiągnąć to, co chcesz, musisz użyć różnych broni. Jeśli chcesz dostać samochód, po prostu zatrzymaj żelaznego konia, którego lubisz i wypchnij nieśmiałego woźnicę. Nie jest konieczne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego: niebezpieczne odcinki ścieżki, uszkodzenia, zniszczenia i wypadki tylko podniosą poziom adrenaliny we krwi. A ucieczka przed policją w tym rejonie stała się dość powszechna. Dla tych, którym w wirze wydarzeń udaje się wypełnić przydzielone zadania, przygotowano bonusy i skomplikowane misje, zmuszające do bardziej przemyślanego działania.

Charakterystyczne cechy gry MadOut2 BigCityOnline:

  • środowisko przestępcze dużego otwartego miasta;
  • nielegalne wyścigi w zatłoczonych miejscach;
  • ponad 60 modeli transportowych;
  • dużo broni, krwawe starcia;
  • do 200 graczy na mapie online.

Styl otoczenia nawiązuje do słynnego GTA. Możesz swobodnie wędrować po okolicy ogromnej lokacji lub skoncentrować się na misjach. Różne sposoby poruszania się i szeroki wachlarz dostępnych manewrów wymusiły na twórcach skomplikowane sterowanie ze zmianą funkcjonalności klawiszy w zależności od okoliczności. Dostosowanie ustawień sterowania pozwoli dostosować interfejs do przyzwyczajeń użytkownika. Fani wielogodzinnych gier w przestronnych, otwartych lokacjach z pewnością docenią projekt i będą cieszyć się wciągającą rozgrywką!


Reklama

Pobierz MadOut2 BigCityOnline 10.27

Nowości w tej wersji
Improved performance
informacje ogólne
wersja 10.27 (200127)
Data umieszczenia 2021-05-28 09:48
rozmiar 43.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/27 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |