7 miliardów zombie
0 (0)

7 miliardów zombie

Opis:

7 miliardów zombie  to gra mobilna, w której musisz znaleźć się w świecie pełnym zombie. Prawie wszyscy stali się potworami! Gracze będą musieli poprowadzić oddział bojowy, który powstrzyma rozprzestrzenianie się niebezpiecznego wirusa, niszcząc zombie. Grając w 7 miliardów zombie, bierzesz odpowiedzialność za los całej ludzkości.


Twórcy projektu regularnie wzbudzają zainteresowanie, aktualizują grę i tworzą wydarzenia. Wydarzenie trwa teraz. W 7 Billion Zombies ciągle czeka na Ciebie coś ciekawego, dlatego warto codziennie logować się do gry.


Charakterystyczne cechy 7 miliardów zombie na Androida:

  • liczne imprezy i wydarzenia;
  • ekscytujące bitwy;
  • umiejętność dowodzenia oddziałem bojowym, wchodzenia na arenę;
  • popularne motywy postapokaliptyczne;
  • ogromna liczba niebezpiecznych potworów, śmiertelne zagrożenie;
  • oszałamiająca grafika i stylizacja;
  • hojne premie.

W grach takich jak 7 miliardów zombie zwykle musisz walczyć bez przerwy. Często nie ma możliwości przejścia do innej gry lub odwrócenia wzroku od ekranu. Ale tutaj wszystko jest inne!


W grze 7 Billion Zombies jest wiele funkcji i możliwości, ale absolutnie każdy może się do niej przyzwyczaić. Nawet osoba z zerowym doświadczeniem w podobnych projektach za kilka dni poczuje się całkowicie komfortowo. A podczas wydawania aktualizacji, wydarzeń wszyscy kończą w tej samej łodzi. Tutaj doświadczenie przestaje mieć znaczenie. Po prostu sprawdź nowe funkcje i warunki, a otrzymasz nagrody (o ile to możliwe).


7 miliardów zombie nie jest odpowiedni dla tych, którzy chcą przejść do prostej gry kilka razy dziennie. Nawet w wolnym czasie będziesz myślał o wydarzeniach rozgrywających się w świecie fantasy. Myśli o zdobywaniu kolejnych poziomów i rozwoju w 7 miliardach zombie będą cię odwiedzać z godną pozazdroszczenia regularnością.

Twórcom udało się stworzyć warunki, w których praktycznie nie ma ograniczeń w pompowaniu. Możesz bez końca ulepszać swoją drużynę, za każdym razem, gdy walczysz wydajniej. A potworów jest tak wiele, że trudno sobie nawet wyobrazić.

Zacznij walczyć w 7 miliardach zombie!


Reklama

7 miliardów zombie

Wszystkie aplikacje SUPER CANDY na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/28 09:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |