Chrono Cards: Mobbles
0 (0)

Chrono Cards: Mobbles

Opis:

Chrono Cards: Mobbles  to najnowsza gra karciana stworzona przez niezależną firmę deweloperską. Zespół miał wcześniej ambitne projekty, a Chrono Cards: Mobbles ma wszelkie szanse, aby stać się jednym z najbardziej udanych. Możesz dodawać karty do własnej talii, walczyć na arenie, znajdować przeciwników z całego świata i rozwijać umiejętności.


Karty Chrono: Mobbles będą wymagać od gracza podejmowania szybkich decyzji, umiejętności budowania taktyk, ciągłej zmiany kierunku. Tutaj musisz opracować własną strategię, która w większości przypadków doprowadzi do zwycięstwa.

Twórcy udostępnili tryb wieloosobowy z wieloma różnymi możliwościami. Na pewno nie będziesz się nudzić standardowymi akcjami!


Niewątpliwą zaletą Chrono Cards: Mobbles jest to, że w tej grze możesz pompować i walczyć bez końca. Kiedy osiągniesz naprawdę wysoki poziom, otwierają się nowe horyzonty. Masz możliwość rywalizacji z silniejszymi przeciwnikami za pomocą silniejszych kart.

W przypadku udanych bitew w Chrono Cards: Mobbles liczy się nie tylko czas spędzony w grze, ale także twoja skuteczność. Im częściej myślisz o tym, co dzieje się na ekranie, im więcej wygrywasz, tym większe szanse na przyszłość. Luki i unikalne sztuczki są wszędzie! Zadaniem gracza będzie odnalezienie wszystkich dostępnych.


Odblokuj trzysta różnych kart, aby zbudować skuteczną talię o maksymalnej sile. Tak, może to zająć dużo czasu, ale wynik jest tego wart. Chrono Cards: Mobbles nie zyskały jeszcze dużej popularności, więc to ty masz wszelkie szanse na zostanie niekwestionowanym mistrzem. Możesz opowiedzieć znajomym o projekcie, aby wspólnie osiągnąć cele. I żeby bitwy były naprawdę ekscytujące!


Twórcy Chrono Cards: Mobbles są na samym początku swojego rozwoju zawodowego, więc gra może mieć problemy z siecią. Z czasem zostaną one wyeliminowane, ale w tej chwili gra w Chrono Cards: Mobbles może być trudna.


Reklama

Pobierz Chrono Cards: Mobbles 1.0.6

Nowości w tej wersji
Welcome TCG fans! Here At Chrono Cards: Mobbles the Fast-paced PvP Battles awaits! This new version comes with:
- Errors fixed
- An overall enhanced experience
- Dozens of Mobbles who are ready to join you on your road to glory!
informacje ogólne
wersja 1.0.6 (50)
Data umieszczenia 2021-12-24 13:10
rozmiar 148.21 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/29 09:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |