Retract Survive: Demons
0 (0)

Retract Survive: Demons

Opis:

Retract Survive: Demons  to ciekawa gra mobilna, w której głównym celem użytkownika będzie przetrwanie w niezwykle niebezpiecznym świecie. Szybko zrozumiesz podstawy, ponieważ twórcy zapewnili najprostszy interfejs. A realistyczna grafika sprawi, że całkowicie zanurzysz się w Retract Survive: Demons! Czasami trudno uwierzyć, że tak piękne gry można uruchomić bezpośrednio na ekranie smartfona.


Świat w Retract Survive: Demons naprawdę wygląda naprawdę. Gracz może zapomnieć, że wszystkie problemy piętrzą się na nim nie w rzeczywistości.

W grze na pierwszy plan wysuwa się potrzeba wydobywania surowców. Bez nich nie da się zapewnić długoterminowego przetrwania. Następnie zajmij się bronią i ekwipunkiem. Świat Retract Survive: Demons jest pełen potężnych przeciwników. Jeśli nie możesz ich pokonać, gra się skończy. Strzelaj prosto do celu i ćwicz, aby pewnego dnia poczuć się całkowicie (lub prawie) bezpiecznie.

W Retract Survive: Demons musisz nieustannie przemieszczać się po postapokaliptycznym świecie, w którym każda wyprawa może być ostatnią. Do każdej podróży trzeba się dokładnie przygotować. Lepiej jest najpierw przeszukać teren w dzień, ale w pewnym momencie będziesz mógł poczuć w sobie dość siły, aby wyjść wieczorem. Pewnego dnia musisz znaleźć łupy, aby zdobyć nowe surowce.

Twórcy Retract Survive: Demons nie zapomnieli o konieczności komunikowania się z innymi ocalałymi. W tym celu gra zapewnia czat głosowy. Staraj się komunikować na odpowiedni temat, staraj się nie rozpraszać innych.


Twórz przeszkody używając wszystkiego, co możesz znaleźć pod ręką, zamykaj drzwi. W Retract Survive: Demons nie możesz zapomnieć o własnym bezpieczeństwie. Nie chcesz rozstać się ze swoim życiem, bo straciłeś czujność na kilka minut?


Możesz być jedynym ocalałym, gdy zaczyna się coś naprawdę przerażającego. Znajdź sojuszników i wrogów, łącz się za lub przeciw, aby przetrwać. W Retract Survive: Demony jest tylko jedna szansa.


Reklama

Retract Survive: Demons

Wszystkie aplikacje HooDoo na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/11/30 09:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |