Eternal Saga: Region Tactics
0 (0)

Eternal Saga: Region Tactics

Opis:

Eternal Saga: Region Tactics  to potężna gra mobilna, w której musisz nieustannie walczyć jako najemnicy. Projekt zyskał już dużą popularność w Google Play. Dziś gra została zainstalowana ponad 13 000 razy.

Ekscytująca fabuła będzie miłym dodatkiem do ciekawej rozgrywki w Eternal Saga: Region Tactics. Tutaj możesz zanurzyć się w niesamowity świat, w którym, jak się wydaje, cisza nigdy nie nadejdzie. Twórz własne grupy, korzystając z najemników o różnych zdolnościach i talentach. Pokaż swój potencjał przeciwnikom w Eternal Saga: Region Tactics!


Trudno znaleźć podobną grę. Tu panuje prawdziwy chaos! Początkujący nie będzie w stanie od razu zrozumieć, co jest czym. W Eternal Saga: Region Tactics musisz operować na rozległych terytoriach. A liczba wojowników jest naprawdę imponująca!

Kontrolujesz ogromną różnorodność wojowników. Oznacza to, że w Eternal Saga: Region Tactics możesz tworzyć unikalne i najskuteczniejsze kombinacje. W wielu przypadkach zwycięstwo zależy od umiejętności łączenia jednostek. Staraj się jak najlepiej, aby uzyskać maksymalne jednostki. Połącz różne możliwości, ciesząc się swoimi eksperymentami. Jeśli ciągle przegrywasz, nie denerwuj się. W Eternal Saga: Region Tactics niezwykle ważne jest monitorowanie zachowania przeciwników, a czasem pożyczanie technik od innych. Najpierw musisz zrozumieć mechanizm gry, dynamikę, a potem możesz pokonać przeciwnika jego własną kartą. W Eternal Saga: Region Tactics użytkownik ma ogromne pole do popisu dla kreatywności. Pokaż swój talent dowódcy!


Walcz w doskonałych trybach walki, ćwicząc w najbardziej nieoczekiwanych warunkach. Im więcej zadrapań, tym bardziej satysfakcjonujące doświadczenie.

W Eternal Saga: Region Tactics będziesz musiał maksymalnie wykorzystać strategiczne myślenie, próbując przewidzieć każdy ruch wroga. Pomocne będzie przeanalizowanie własnych mocnych i słabych stron. Co należy poprawić? A co niezmiennie prowadzi Cię do zwycięstwa?

Dołącz do bitew na mapach Eternal Saga: Region Tactics!


Reklama

Pobierz Eternal Saga: Region Tactics 20.10.01

Nowości w tej wersji
Eternal Sword, a new collecting/strategy RPG!
Global Launch is Now!
informacje ogólne
wersja 20.10.01 (21110202)
Data umieszczenia 2021-11-10 02:33
rozmiar 88.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje GAMEVIL na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/02 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |