Guns at Dawn
5 (4)

Opis:

Guns at Dawn  to mobilna strzelanka, w której w bitwie mogą wziąć udział gracze z całego świata. Tutaj będziesz musiał pozostać jedynym ocalałym. Dlaczego jedyny? Ponieważ w Guns at Dawn odbywają się śmiertelne strzelaniny, w których tylko jeden gracz może przetrwać. Nie jest łatwo zostać zwycięzcą!


W Guns at Dawn liczy się każdy gracz, każda broń, każdy pocisk. Upewnij się, że wróg podejmuje umyślną decyzję przed każdym strzałem. Grając w Guns at Dawn, będziesz musiał stale dokonywać wyborów. Walczyć czy ukrywać się? Ukryć się lub schować za liniami wroga? Gra wykorzystuje najlepsze cechy znanych projektów, dlatego użytkownicy tak bardzo ją lubią. Ale programiści dodali również funkcje. Guns at Dawn nie jest kopią bez twarzy. To całkowicie niezależna gra o niepowtarzalnym klimacie.

Musisz stale doskonalić swoje umiejętności strzeleckie, aby jeszcze szybciej radzić sobie z przeciwnikami. Jeśli zmierzysz się z innym bohaterem jeden na jednego, każda sekunda może kosztować cię życie. Naucz się robić uniki, eksploruj okolicę, strzelaj prosto w cel!


Nie potrzebujesz specjalnej wiedzy, aby rozpocząć walkę w Guns at Dawn. Twórcy zapewnili intuicyjne sterowanie, które każdy może opanować. Podstawy gry będziesz w stanie zrozumieć od pierwszej minuty, ale nie oznacza to, że od razu będziesz jednym z najlepszych wojowników. Będziesz musiał długo trenować, aby regularnie wygrywać. Pamiętaj, że inne postacie na arenie również chcą przeżyć. I spróbują się do ciebie dostać!


Wybierz różne strzelanki i stwórz wyjątkowego bohatera, który będzie wyróżniał się na polu bitwy. Ale nie zapominaj, że będziesz musiał stale pozostawać w cieniu. W przeciwnym razie inni gracze cię zauważą i natychmiast oddadzą strzał. W Guns at Dawn możesz pokazać swoją osobowość, ale preferuj praktyczne stroje.

W grze dostępne są różne rodzaje broni. Wybierz to, co lubisz najbardziej! Przetestuj różne bronie i znajdź najlepszą taktykę, której użycie pozwoli ci częściej wygrywać.


Reklama

Guns at Dawn

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/06 09:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |