Pokémon Café ReMix
0 (0)

Opis:

Pokémon Café ReMix  to popularna mobilna gra logiczna, w której użytkownik musi mieszać, łączyć i niszczyć.

Gra nie została tak nazwana z powodu kaprysu twórców. Faktem jest, że zarówno pracownicy, jak i goście Twojego zakładu w Pokémon Café ReMix są Pokémonami. Ta gra będzie prawdziwym dobrodziejstwem dla fanów uniwersum fantasy!


Będziesz musiał pracować ramię w ramię ze swoimi ulubionymi postaciami, aby zapewnić najlepszą obsługę swoim kochającym gościom. W Pokémon Café ReMix musisz gotować różnorodne potrawy, rozwiązując zagadki za pomocą logicznego myślenia.

Pokémon Café ReMix nie jest zbyt skomplikowana, chociaż gra często zmusza do myślenia. Nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To prosty mechanizm gry i relaksujący obrazek na ekranie!


Musisz mieszać różne pozycje, aby uzyskać określone danie. Istnieje wiele kombinacji do odkrycia w Pokémon Café ReMix. To ogromny zakres kreatywności!

Dla absolutnych nowicjuszy w grach mobilnych Pokémon Café ReMix może wydawać się zniechęcający, ale nie nastąpi to aż do pierwszych kilku minut. Wtedy przychodzi świadomość, że nie będziesz mógł się pogubić w funkcjach aplikacji, jej interfejsie. Twórcy Pokémon Café ReMix stworzyli środowisko, w którym proces uczenia się nowych graczy kończy się tak szybko, jak to możliwe.

Właściciel kawiarni musi używać różnych mocy Pokémon, aby rozwiązywać zagadki. W Pokémon Café ReMix na pewno będziesz potrzebować pomocy każdego z pracowników!


Staraj się uzyskać najlepsze oferty, ale nigdy nie wyciągaj pochopnych wniosków. Gra w Pokémon Café ReMix powinna być kojąca i relaksująca, a nie nieprzyjemna.

Spotkasz nowe Pokémony w kółko, ciesząc się różnorodnością. A potem początkujący może być zaskoczony, że jego ulubione postacie można ozdobić. Pokémon Café ReMix może być zabawny i kolorowy, jeśli użytkownik tego chce.


Dziś gra została zainstalowana ponad 130 000 razy (i to tylko z Google Play)! Dołącz i pracuj z Pokémonami.


Reklama

Pobierz Pokémon Café ReMix 2.20.0

Nowości w tej wersji
New orders are now available!
informacje ogólne
wersja 2.20.0 (36)
Data umieszczenia 2021-12-24 01:23
rozmiar 158.45 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/07 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |