Cut the Rope: BLAST
0 (0)

Cut the Rope: BLAST

Opis:

Cut the Rope: BLAST  to interesująca gra mobilna oparta na Cut the Rope. Wersja BLAST oferuje jednak zupełnie inne testy. Tutaj nie musisz przecinać lin, ale rozwiązywać zagadki przypominające trzy z rzędu i wiele innych zagadek. Jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy wypróbują Cut the Rope: BLAST, czas zainstalować grę już teraz. Nie ma jeszcze jasnych opinii na temat rozgrywki, ale możesz kształtować własne i pomagać innym graczom w podjęciu decyzji o instalacji (lub odrzuceniu).


Cut the Rope: BLAST jest idealny dla tych, którzy są zmęczeni legendarną serią, ale nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną postacią.

Tutaj musisz wysadzić w powietrze liczne obiekty i obszary, aby posunąć się dalej w rozwiązywaniu zagadki. Otoczenie w Cut the Rope: BLAST może być naprawdę piękne i żywe. Takie środowisko przyciąga, przykuwa uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych.


Cut the Rope: BLAST jest odpowiedni dla graczy w każdym wieku, z każdym doświadczeniem w grach. Ale dziecku można powiedzieć o grze tylko wtedy, gdy jest już gotowe do rozwiązywania zagadek. Someone Cut the Rope: BLAST pomoże pompować mózg, ale dla kogoś okaże się doskonałym „zabójcą czasu”. Zainstaluj grę, aby zobaczyć, jaka będzie twoja rozgrywka!


Im więcej celów i zadań wykonasz, tym ciekawsza jest gra. Postaraj się zebrać wszystkie możliwe osiągnięcia i podejmij wyzwanie.

Każdego dnia gracze znajdą w Cut the Rope: BLAST coraz więcej nowej zawartości. Gra nigdy nie pozwoli Ci się nudzić! Ciesz się różnymi poziomami i łamigłówkami, podnosząc swoje umiejętności na wszystkich frontach.

Twórcy przewidzieli możliwość grania offline. Jest to niezwykle ważne dla tych, którzy chcą pozbyć się rozpraszających i denerwujących reklam. Jeśli chcesz cieszyć się Cut the Rope: BLAST w relaksującym otoczeniu, włącz tryb samolotowy!


Zainstaluj teraz, aby mieć szansę być jednym z pierwszych mistrzów Cut the Rope: BLAST. Zdobywaj punkty rankingowe i pozostań na szczycie!


Reklama

Cut the Rope: BLAST

Wszystkie aplikacje SKYWALK na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/08 09:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |