Opis:

The King Arthur  to mobilna gra karciana, w której musisz używać strategicznego myślenia, przewidywania ruchów i manewrów przeciwnika.

Nie bez powodu Król Artur nosi to imię. Twórcy zwrócili szczególną uwagę na historię króla Artura. To dla niego musisz grać. Głównym celem w The King Arthur będzie gromadzenie legendarnych rycerzy, bitew i pojedynków. Musisz wejść na arenę, aby zademonstrować swoją talię i umiejętności. Jak szybko możesz zrobić imponujące postępy? A czy możesz podbić świat fantasy Króla Artura?


Twórcy projektu zwrócili szczególną uwagę na realizm i komponent wizualny. Nie ma bitew z zapadającą w pamięć fizyką, ale są wspaniałe obrazy, piękne mapy i animacje. Wykorzystaj każdą okazję dostępną w Królu Arturze, aby wygrać!

Tą grą można się cieszyć niemal bez końca. Otworzysz coraz więcej nowych kart, walczysz z rywalami silniejszymi od poprzednich.


Jedynym problemem króla Artura jest niewielka ilość internetu. Czasami gra jest całkowicie pusta. Powodem jest to, że projekty deweloperskie nie zyskały jeszcze dużej popularności wśród graczy (może się to jednak zmienić w niedalekiej przyszłości). Ale to się dzieje. Ambitne gry czasami pozostają niezauważone.

Tylko wszędzie możesz znaleźć swoje zalety! Baza fanów The King Arthur jest wciąż niewielka, więc masz realną szansę na zostanie niekwestionowanym mistrzem areny. Tak, zajmie to trochę czasu. Musisz tylko zdobyć mocne karty. Ale wynik jest tego wart! Wykorzystaj swoje logiczne myślenie do maksimum, aby podbić narody w Królu Arturze.


Charakterystyczne cechy projektu Król Artur na Androida:

  • karty z doskonałą grafiką, oszałamiającą grafiką;
  • potrzeba opracowania własnej taktyki prowadzenia bitwy karcianej;
  • możliwość przymierzenia się do roli potężnego i odważnego władcy;
  • szansa na zostanie jednym z najlepszych graczy;
  • animacje, chwytliwe efekty dźwiękowe;
  • historia króla Artura;
  • perspektywa podboju całego świata.

Reklama

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/09 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |