Clash Mini
0 (0)

Opis:

Clash Mini  to mobilna gra osadzona w uniwersum Clash, w której musisz zanurzyć się w małej wersji świata. Rozgrywka w Clash Mini przypomina planszówkę, więc fanom tego gatunku na pewno się spodoba. Aplikacja została zainstalowana ponad 13 000 razy. A to jeszcze nie koniec!


Bitwa w czasie rzeczywistym jest automatyczna. Musisz tylko zebrać małą armię, pompować, nauczyć się gry i doskonalić swoje umiejętności. Im więcej czasu spędzisz w grze, tym łatwiej będzie Ci pokonać przeciwników. Przygotuj się na ekscytujące bitwy w zabawnym Clash Mini!

Musisz zebrać unikalny oddział składający się z różnych bohaterów. Każda postać jest obdarzona specjalnymi cechami i zdolnościami. Staraj się maksymalnie wykorzystać nadarzające się okazje, aby wygrać. Od tego zależy wynik bitwy!


Jeśli chcesz zademonstrować swoje umiejętności innym graczom, przejdź do trybu oceny. Będziesz musiał tam zagrać, aby podnieść swoją rangę. Zobacz, jakie sztuczki stosują gracze o identycznym poziomie gry, skopiuj najlepsze z nich. Nikt nie zabrania korzystania z doświadczenia fajnych graczy w Clash Mini!

Łatwo jest nauczyć się podstaw gry, ale będziesz musiał bardzo się postarać, aby awansować na naprawdę wysoki poziom. Nie każdy gracz będzie w stanie wyjść zwycięsko z bitwy na bitwę. Dostosuj swoją strategię w grze, aby przeciwnik nigdy nie miał szansy!


Spróbuj odgadnąć, jak zachowa się twój przeciwnik, jakich bohaterów użyje. To zmieni twoją strategię.

Staraj się ostrożnie dobierać moment użycia unikalnej zdolności. Jeśli zostanie zastosowany zbyt wcześnie, wróg może ujawnić wszystkie twoje plany. Ale nie możemy się wahać! To może nie zagrać w twoje ręce i zmienić wynik bitwy (już nie na twoją korzyść).


Clash Mini nie trwa długo. W grze nie ma długich, kilkudziesięciominutowych meczów. Tutaj wynik bitwy jest jasny w ciągu 5 minut (ale prawie zawsze mniej). Aby szybko pokonać przeciwnika w Clash Mini, będziesz musiał działać zdecydowanie.


Reklama

Clash Mini

Wszystkie aplikacje Supercell na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/10 09:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |