Animal Tales
0 (0)

Opis:

Animal Tales  to gra mobilna, w której musisz ratować rzadkie zwierzęta, podróżować po wspaniałym świecie i cieszyć się relaksującą rozgrywką. Animal Tales został już zainstalowany ponad 3500 razy. Oznacza to, że projekt szybko zyskuje na popularności.


Twórcy ciężko pracowali nad komponentem wizualnym Animal Tales. Udało im się wypracować niepowtarzalny styl, który spodoba się graczom w każdym wieku. Czasami po prostu nie da się oderwać wzroku od ekranu! A zwierzęta tutaj są tak urocze, że chcesz im natychmiast pomóc. Opowieści zwierzęce sprawiają, że martwisz się o każde zwierzę.


Jeśli jesteś początkujący, musisz wykonać ogromną pracę, aby poprawić różne obszary. Konieczne jest odnalezienie rzadkich zwierząt, ocalenie ich, a następnie stworzenie rajów, w których te zwierzęta żyły. Tak więc życie zwierząt staje się znacznie szczęśliwsze! Zmienia się wygląd, wraca chęć do zabawy i relaksu. W Animal Tales chodzi o pomoc mniejszym braciom i ochronę przyrody.

Gra pozwala szybko cieszyć się rezultatami swojej pracy. Posadź kwiaty, dodaj meble i zrób wszystko, aby zwierzęta były zachwycone nowymi warunkami.


Znajdź partnerów, którzy Ci pomogą. To Jess i Marta. Są naprawdę zaniepokojeni losem rzadkich zwierząt i postarają się pomóc w każdy możliwy sposób.


Rozpoczęcie pracy w Animal Tales jest bardzo łatwe. Twórcy stworzyli intuicyjny interfejs, który może opanować nawet dziecko. Animal Tales nie zapewnia trybu treningowego (ani podobnego), bo nie ma się czego uczyć. Po prostu znajdź nieszczęsne zwierzęta i stwórz niesamowicie piękne schronienia!

Grając w Animal Tales, możesz cieszyć się znajomymi łamigłówkami, na które natkniesz się w miarę postępów w grze. Wyzwania przypominające „trzy z rzędu” nie są trudne, ale mogą znacznie osłabić rozgrywkę. Nawet ktoś, kto nigdy wcześniej nie miał do czynienia z łamigłówkami mobilnymi, poradzi sobie z nimi. Odkryj uroczy i niesamowity świat z tak wieloma rzadkimi zwierzętami!


Reklama

Animal Tales

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/11 09:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |