Seven Knights 2
0 (0)

Opis:

Seven Knights 2  to kontynuacja legendarnej gry mobilnej, której udało się zdobyć miłość graczy z całego świata. Tutaj spotkasz swoich ulubionych bohaterów i zbierzesz silną drużynę. Udaj się do niesamowitego świata fantasy, aby poznać nową historię!


W swojej drużynie możesz mieć do ośmiu postaci. I wszystkie są różne! Jednak nie wystarczy ich wybrać. Ważne jest, aby angażować się w równomierne pompowanie. W przeciwnym razie drużyna nie będzie w stanie skutecznie odeprzeć rywali.

Jak dokładnie pompować postacie? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Różni gracze korzystają z różnych funkcji przedstawionych przez twórców w Seven Knights 2, ponieważ w przeciwnym razie gra stałaby się kompletnie nudna.

W trakcie bitwy będziesz musiał korzystać z unikalnych umiejętności bohaterów (z uwzględnieniem ich cech). Musisz opracować własną taktykę walki, aby wykorzystać techniki w najbardziej odpowiednim, ale nieoczekiwanym momencie. Myślisz, że to takie proste? Mylisz się! Zagraj w Seven Knights 2 i przekonaj się sam.


Wydarzenia z Seven Knights 2 rozgrywają się 20 lat po zakończeniu historii pierwszej części. Zanurz się w świecie fantastycznej przyszłości i ciesz się wyjątkowymi funkcjami i ulepszeniami! Pierwsza część projektu okazała się niezwykle udana, więc deweloperzy otrzymali niezbędne zasoby, aby stworzyć wysokiej jakości sequel. Zespół zdołał przekroczyć swoje sukcesy. Wraz z wydaniem Seven Knights 2, twórcy otworzyli drogę na nowe wyżyny! A gracze dostali jeszcze ciekawsze sceny, historie i bitwy.

W Seven Knights 2 jest naprawdę wiele innowacji. To historia, środowisko i animacja.


Użytkownicy platformy Google Play są niezwykle pozytywnie nastawieni do gry. Fabuła Seven Knights 2 jest często nazywana krótką, ale przyznaje się, że nie da się oderwać od fabuły. Szczególną uwagę zwrócono na element wizualny, który w Seven Knights 2 jest naprawdę najlepszy. Gra jest idealna dla tych, którzy lubią cieszyć się otoczeniem, odkrywać, odkrywać, ulepszać.


Reklama

Pobierz Seven Knights 2 1.28.08

Nowości w tej wersji
November 10, Seven Knights 2 Global Launch
informacje ogólne
wersja 1.28.08 (12808032)
Data umieszczenia 2021-11-10 02:34
rozmiar 102.53 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Netmarble na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/12 09:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |