Opis:

PunBall  to zabawna i kolorowa gra mobilna osadzona w świecie pogrążonym w chaosie. Dawno, dawno temu panowała tu władza, a populacja szybko się rozwijała. Jednak teraz świat pogrąża się w ciemności. Nadszedł prawdziwy chaos i teraz wydaje się, że przetrwanie jest trudnym zadaniem. To taki świat, który gracz będzie musiał odkryć!


Kiedy zły Cień ogarnął wszechświat, prawie nikt nie przeżył. Została tylko jedna czarodziejka, która może rozproszyć ciemność za pomocą swoich magicznych zdolności. To z nią musisz rozpocząć niesamowitą przygodę! Gracze muszą jednak pamiętać, że w PunBall ma tylko jedną szansę. Jeśli gracz zginie, wszystko zaczyna się od nowa. To sprawia, że ​​​​PunBall jest trudny, ale także niesamowicie realistyczny. Nie w stylu, ale w koncepcji.


Twórcy obdarzyli PunBall wyjątkową rozgrywką. Gry, które choć trochę przypominają tę, mogą być niezwykle trudne do znalezienia. Będziesz mógł używać magii i innych umiejętności w walce, eksplorować poziom po poziomie. Z biegiem czasu gra staje się trudniejsza, co oznacza, że ​​będziesz musiał stale pompować. W przeciwnym razie istnieje duże ryzyko pozostania w tyle. W sumie jest ponad sto unikalnych umiejętności. Spróbuj je wszystkie opanować!


PunBall nie wymaga długiego treningu. Każdy użytkownik będzie w stanie zrozumieć sterowanie w ciągu zaledwie kilku minut. W PunBall nie ma specjalnego szkolenia, ponieważ rozwój gry w praktyce odbywa się stopniowo. Nie ma jasnej fabuły ani wciągającej historii, ale jest ogromna szansa na doskonalenie swoich umiejętności. PunBall to praktyka i mistrzostwo.


W PunBall możesz ukończyć tysiące poziomów. I każdy będzie wyjątkowy! W nowej lokacji czeka nowa bitwa i nowe wrażenia.

PunBall zyskał ogromną popularność na platformie Google Play. Obecnie gra została zainstalowana ponad dwadzieścia tysięcy razy, a większość użytkowników pozytywnie na nią reaguje.

Graczy zaskakuje minimalistyczny obraz i zabawne postacie. Twórcy zwrócili szczególną uwagę na komponent wizualny.


Reklama

PunBall

Wszystkie aplikacje Habby na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/14 09:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |