Opis:

Modern Gun  to strzelanka na urządzenia mobilne, która obecnie aktywnie zyskuje popularność wśród użytkowników Androida. Gra została zainstalowana ponad dwa tysiące razy. Sekret Modern Gun tkwi w jego wysokim realizmie i łatwości obsługi. Nie musisz mieć dużego doświadczenia w innych strzelankach i strzelankach, aby rozpocząć bitwę. Pompuj, strzelaj, ucz się w wygodnym tempie, aby później wygrywać w kółko.


Charakterystyczną cechą Modern Gun jest czat, na którym gracz ma możliwość komunikowania się ze znajomymi we własnym języku. Właśnie tej opcji brakuje w większości podobnych gier. Jeśli szybko przedstawiasz pomysły, komunikujesz się na dany temat, jest duża szansa na uzyskanie dobrej przewagi w walce.

Przeglądaj różne mapy i eksploruj okolicę, aby podejmować taktyczne decyzje. Szczególnie przyjemnie jest podróżować po polu bitwy, gdy wszystko wokół jest tak podobne do rzeczywistości. Środowisko w Modern Gun jest hipnotyzujące!

Gra posiada unikalne postacie, które możesz zmieniać. Wypróbuj różne role, aby znaleźć najlepszych i odnieść sukces. Ale nie zapominaj, że każdy członek drużyny może się przydać w walce! Nie należy dzielić bohaterów na silnych i słabych, ponieważ istnieje duże ryzyko niedoceniania przeciwnika. A taki błąd często może kosztować życie.


Do wyboru broni również należy podchodzić ostrożnie, zwłaszcza dla początkujących. Chciałbym od razu dostać się do epicentrum bitwy, ale nie zapominaj, że w pierwszych godzinach gry znacznie tracisz umiejętności. Przeciwnicy mogą lepiej znać mapę lub posiadać już podstawowe umiejętności. W pierwszych etapach staraj się działać potajemnie, a następnie dokładnie przestudiuj arsenał. Jeśli nie wypróbujesz wszystkich rodzajów broni, z trudem będziesz w stanie wyrobić sobie jasny obraz dalszych działań przeciwnika w Modern Gun.


Twórcy zapewnili ogromne możliwości pompowania myśliwca i arsenału. Zdobywaj doświadczenie bojowe, aby stać się jeszcze silniejszym! Zademonstruj swoje umiejętności innym, rozpoczynając tryb rankingowy.

Zbieraj karty kolekcjonerskie, kontempluj krajobrazy i decyduj o swoim losie w Modern Gun!


Reklama

Pobierz Modern Gun 1.0.2

Nowości w tej wersji
Optimization
Battle pass
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (16)
Data umieszczenia 2021-11-03 21:40
rozmiar 63.4 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje XDEVS LTD na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/16 09:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |