Brink of Mayhem
3.8 (4)

Opis:

Brink of Mayhem  to mobilna strzelanka, która wyróżnia się na tle innych. Twórcy gry postawili na dynamikę, więc często po prostu nie da się oderwać uwagi od ekranu!


Brink of Mayhem oferuje grafikę 3D i minimalistyczne, ale żywe otoczenie. Gra pozostaje piękna i ciekawa, ale nie wymaga dużych zasobów od smartfona gracza. Prawie każdy może cieszyć się Brink of Mayhem!

Cecha Brink of Mayhem nazywana jest również hakiem, który służy do poruszania się w grze. Musisz od czasu do czasu zmieniać punkt, aby znaleźć najlepsze miejsce do bitwy. Myślisz, że to łatwe? Co zaskakujące, w Brink of Mayhem wrogowie będą mogli dotrzeć do ciebie nawet w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. I prawie zawsze wymagane jest tylko ich pragnienie (lub znajomość mapy).


Brink of Mayhem ma całkowicie unikalną rozgrywkę, więc wcześniejsze doświadczenia w strzelankach mobilnych nie mają znaczenia. Będziesz musiał przyzwyczaić się do nowego sterowania, aby poradzić sobie z zupełnie nową mechaniką. Jednak z tym też nie będzie problemów!

W Brink of Mayhem nie ma niepotrzebnej brutalności ani niesamowicie trudnych łamigłówek. Oznacza to, że gra jest odpowiednia zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych.

Brink of Mayhem jest atrakcyjna i wieloosobowa. A w niektórych trybach będziesz musiał tworzyć zespoły!

W grze będziesz stale napotykał różnorodne misje, do wykonania których będziesz musiał często i celnie strzelać oraz szybko przemieszczać się z miejsca na miejsce.


Brink of Mayhem zdobył wysokie oceny od użytkowników Google Play. Deweloperzy tworzą projekt, biorąc pod uwagę różne opinie użytkowników. Celem jest, aby gra była atrakcyjna dla odbiorców, aby z każdym dniem poprawiała się. Zespół pracuje nad każdą skargą i każdym odwołaniem. Być może Brink of Mayhem powstał właśnie dzięki cennym pomysłom publiczności.

Co stanie się z projektem dalej? Nie można powiedzieć na pewno. Możesz jednak mieć pewność, że twórcy będą się trzymać tej samej koncepcji, używać tego samego stylu.


Reklama

Brink of Mayhem

Ocena:

(4)
3.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/17 09:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |