Indies Lies
0 (0)

Opis:

Indies Lies  to mobilna gra karciana dla jednego gracza z fantastyczną historią. Tutaj poziomy są generowane proceduralnie. Deweloperzy ciężko pracowali nad stworzeniem unikalnego lore i wydali projekt, który nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina dobrze znanych. Kłamstwa indie mogą być zarówno wspaniałym odkryciem dla wytrawnego gracza, jak i pierwszą grą dla początkujących. Każdy może opanować sterowanie i prostą mechanikę. Ale czy będziesz w stanie zastosować swoją wiedzę w prawdziwej walce?

Poznaj najróżniejsze postacie w grze Indies Lies i odkryj ich osobistą historię!

Użytkownik będzie mógł wybrać talenty spośród wielu dostępnych. Poznaj wszystkie możliwości i maksymalnie wykorzystaj potencjał gry! Przetestuj runy i znajdź te, które są dla ciebie przydatne. Zaangażuj się w grę, używając strategicznego myślenia. Bez niego trudno podjąć właściwą decyzję w bitwie lub poprawnie zbudować talię.


Indies Lies jest odpowiednia dla dorosłych graczy, którzy nie chcą brać udziału w bitwach bliskich rzeczywistości. Gry karciane (zwłaszcza jednoosobowe) przypominają nieco łamigłówki. Ten mechanizm nie zawsze przypadnie do gustu dzieciom i młodzieży. Zbyt duża złożoność jest często irytująca dla nieprzeszkolonych użytkowników. Ale jeśli nastolatek jest pewny swoich umiejętności, nadal może doświadczyć inteligencji w Kłamstwach Indii. Najważniejsza jest tutaj praktyka, umiejętność przewidywania przyszłości, znajdowania relacji i kombinacji. A także w Indias Lies nie ma okrucieństwa, co często uniemożliwia dzieciom dostęp do ciekawych projektów. W Indiach Lies liczy się tylko umiejętność adaptacji, szybkiego chwytania i ciągłej ewolucji!


Aby całkowicie zanurzyć się w świecie fantasy, zwróć szczególną uwagę na jego design. Postaraj się lepiej poznać postacie, którymi musisz się posługiwać podczas potyczek.

Kłamstwa Indii okazały się niezwykle szczegółowe. W grze praktycznie nie ma żadnych wad. Online dla niej nadal nie ma znaczenia, więc w każdej chwili możesz cieszyć się kłamstwami Indii.


Reklama

Indies Lies

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/19 09:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |