Super Mombo Quest
0 (0)

Opis:

Super Mombo Quest  to zabawna platformówka zręcznościowa, którą pokocha szeroka gama użytkowników. Gracz może wdawać się w walki, używać i ćwiczyć złożone kombinacje, odkrywać świat, w którym każdy szczegół jest połączony z innym. W Super Mombo Quest dostępnych jest obecnie ponad sto lokalizacji. A każdy z nich jest wyjątkowy! Pospiesz się, aby wyruszyć w ekscytującą podróż, aby sprawdzić swoje siły w bitwie. I nie zapomnij zbierać po drodze kolekcjonerskich i cennych przedmiotów.


W walce z różnymi przeciwnikami będziesz musiał użyć różnych technik. Potwory w Super Mombo Quest bardzo się od siebie różnią. Postaraj się opracować taktykę dla każdego z nich! Niektórzy przeciwnicy będą próbowali podążać za piętami, podczas gdy inni będą przeszkadzać w przejściu. Nie zapominaj, że niektóre potwory są szybsze od innych. Często tutaj decyzje będą musiały być podejmowane błyskawicznie.


Korzystając z możliwości, które stopniowo pojawiają się w darmowym dostępie w miarę postępów, możesz samodzielnie dostosować sterowanie i rozgrywkę. Wybierz te funkcje, które ułatwią ukończenie poziomów. Nie myśl, że będziesz potrzebować wszystkich innowacji. W twojej (unikalnej) rozgrywce niektórzy mogą nawet przeszkadzać. Nie ma jednego sposobu, aby ukończyć Super Mombo Quest, zdobywając kolejne poziomy w grze. Każdy gracz tutaj działa według własnego algorytmu.


W grze Super Mombo Quest duże znaczenie ma również możliwość interakcji z postaciami niezależnymi. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy znudzili się w domu! Rozmawiaj z fantastycznymi sojusznikami i znajduj wirtualnych przyjaciół.

W Super Mombo Quest można grać za pomocą kontrolera. Niektórym to podejście upraszcza przejście, innym tylko utrudnia. Spróbuj się dowiedzieć!

Jeśli chcesz pokazać swoją osobowość, aby uatrakcyjnić obraz na ekranie, możesz skorzystać z szerokiej gamy skórek w Super Mombo Quest. Dostosuj wszystko dookoła, aby dalej cieszyć się rozgrywką!

Dołącz do bitew i przejdź poziom po poziomie.


Reklama

Pobierz Super Mombo Quest 1.0.8

Nowości w tej wersji
Release Version
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (71)
Data umieszczenia 2021-11-06 19:35
rozmiar 141.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/20 09:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |