Hyper Evolution
0 (0)

Opis:

Hyper Evolution  to nietypowy symulator przetrwania, w którym gracz musi wspinać się po łańcuchu pokarmowym, sterując wyjątkowym stworzeniem. To gra dla tych, którzy wciąż mają wątpliwości co do teorii ewolucji. Organizmy mutują, zmienia się otaczająca rzeczywistość, a Ty musisz przetrwać w najbardziej nieprzewidywalnych warunkach.


Pojawienie się człowieka na planecie nastąpiło dzięki wielu niesamowitym zbiegom okoliczności. Tak samo jest ze wszystkimi innymi stworzeniami. Przejdź długą drogę w Hyper Evolution, aby zrozumieć złożoność ewolucji.

W grze musisz maksymalnie wykorzystać instynkty sterowanej istoty, wykorzystać mózg gada i zniszczyć wszystko, co okaże się słabsze od Ciebie. Jeśli to możliwe!


Nie ma sztywnych ram i reguł gry. Rozwijaj się tak, jak chcesz. Przetrwanie to jedyny imperatyw w Hyper Evolution. A bez rozwoju to niemożliwe!

Po pierwsze, musisz przetrwać w świecie, kontrolując maleńką rybkę. Wokół jest tyle niebezpieczeństw! Ale w przyszłości na pewno będziesz mógł zostać potężnym rekinem. Ale to nie znaczy, że nie będziesz miał wrogów. W pewnym momencie będziesz musiał zejść na brzeg. A potem znowu zaczniesz swoją podróż od dołu.

W Hyper Evolution musisz kontrolować nie tylko zwierzęta, które zawsze kierują się instynktem. Za chwilę możesz stać się najpotężniejszym z naczelnych. A potem musisz uczłowieczyć stworzenie. Będziesz musiał popracować nad zwyczajami neandertalczyka, przestrzegać zasad przyjętych w nowym społeczeństwie. To może nie być takie proste. Specjalnie dla mieszkańca miasta!


Projekt na PC, przypominający Hyper Evolution, zyskał ogromną popularność ponad dekadę temu. Jednak wysokiej jakości adaptacja mobilna nie została jeszcze zaprezentowana. Twórcy Hyper Evolution postanowili zmienić zwykły stan rzeczy!

Teoria ewolucji zawsze będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dla niektórych jest to tajemnica, ale dla innych to prawda. Co wybierasz?

Zainstaluj Hyper Evolution na swoim smartfonie i rozpocznij ekscytującą historię gatunku!


Reklama

Hyper Evolution

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/21 09:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |