Opis:

Odrzucanie - gra mobilna, w której musisz znaleźć się na tajemniczej bezludnej wyspie. Użytkownik będzie sterował bohaterem, który nigdy nie aspirował do bycia survivalowcem. Przez całe życie postać poszła do bogactwa i sławy. Ale często zdarzają się wydarzenia, których nie można w żaden sposób przewidzieć. Piorun uderzył w samolot gwiazdy, a postać znalazła się na bezludnej wyspie. Casting Away opowiada o tym, jak niewytrenowana osoba przetrwa na wolności. Tej wyspy nie ma na mapach, a nadzieja na zbawienie umiera z każdą minutą. Twoja postać jest zupełnie sama na brzegu. Budzisz się w miejscu, które wydaje się nieznane. Jest tam dziwny ołtarz, który nie został jeszcze zbadany. Otoczenie wydaje się tajemnicze i onieśmielające. Z każdą mijającą sekundą to, co dzieje się w Casting Away, wydaje się coraz bardziej tajemnicze. I musisz rozwiązać tajemnice tej wyspy,łowić ryby i zdobywać zasoby, które są tak niezbędne do przetrwania.

Zdziwisz się, ile rzeczy możesz stworzyć własnymi rękami. Są to zasoby, struktury i budynki. Możesz dowolnie modyfikować bezludną wyspę.


Łowienie ryb stanie się jedną z głównych aktywności w Casting Away. W morzu jest wiele niesamowitych żywych stworzeń! Jeśli masz szczęście, możesz nawet złapać klatkę piersiową.

Kiedy masz odwagę, będziesz mógł pływać po morzu łodzią. Otwiera to dostęp do nowych zasobów. Jest szansa na poszerzenie granic, w których kiedyś przeżyłeś na wyspie! Ale nie będziesz w stanie zrobić wszystkiego na raz. Po pierwsze, musisz poczynić namacalne postępy na lądzie.


Casting Away ma naprawdę piękne otoczenie. Tutaj możesz podziwiać przyrodę, światło i zachody słońca. To praktycznie jedyna rozrywka dla wędrowca, który znalazł się na bezludnej wyspie! W pobliżu nie łapie połączenia. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że przyroda i sama rzeczywistość zapewnią niezapomniane wrażenia.

Jeśli uda Ci się wydostać z wyspy żywy, przygoda Casting Away nie zostanie już zapomniana. To innowacyjny projekt!


Reklama

Pobierz Casting Away 0.0.19

Nowości w tej wersji
- Language related bug fixes
- Other bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.0.19 (19)
Data umieszczenia 2021-11-01 06:26
rozmiar 84.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/23 09:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |