Opis:

The Ramp  to minimalistyczna gra mobilna, która z pewnością przypadnie do gustu fanom skateboardingu.

Znalezienie projektu o wąskim zakresie może być niezwykle trudne. A dla tych, którzy po prostu chcą wykonywać sztuczki, kolorowe otoczenie często przeszkadza w koncentracji. W The Ramp nie musisz nigdzie się spieszyć, zdobywać kolejnych poziomów, zbierać rzeczy, zbierać monety...

Twórcy stworzyli projekt w całości poświęcony trikom deskorolkowym. I nic więcej!


Czy myślisz, że otoczenie będzie Cię rozpraszać w The Ramp? Brak środowiska! Tak, gra ma tylko jednokolorowe tło. Jednak z tego powodu The Ramp nie wygląda surowo ani odpychająco. Deweloperzy dodali minimum detali, ale wszystkie kolory są idealnie ze sobą połączone, a animacje hipnotyzują. W The Ramp nie ma zbędnych elementów, ale gracze nadal nie chcą odwracać uwagi od tego, co dzieje się na ekranie.

Opanowanie sterowania w The Ramp jest tak proste, jak łuskanie gruszek. To intuicyjne! Trudno tu osiągnąć wyżyny i nauczyć się maksymalnej liczby trików. Czy to przypomina rzeczywistość? Wstawanie na deskorolce jest niezwykle łatwe. Możesz jeździć na krótkich dystansach w ciągu godziny od zakupu pierwszej deski. Jednak nauka i przećwiczenie sztuczek może zająć lata! Tutaj potrzebujesz regularnej praktyki, wytrwałości. Bez tego trudno będzie pokazać klasę na wyspecjalizowanej stronie lub pochwalić się umiejętnościami przed znajomymi.


Twórcy The Ramp uczynili pierwszy krok jeszcze łatwiejszym, aby każdy mógł wejść do gry. Rozgrywka tutaj nie przypomina nawet innych projektów, co oznacza, że ​​będziesz musiał nauczyć się wszystkiego od zera. W The Ramp każdy gracz zaczyna z tymi samymi umiejętnościami i warunkami. A myślisz, że postęp zależy od umiejętności? Czy nadal uważasz, że mistrzostwo pochodzi z góry? Twoje marzenia i nadzieje zostaną zniszczone, gdy po raz pierwszy uruchomisz The Ramp!

Nawet ci, którzy długo i wytrwale ćwiczą triki na deskorolce w rzeczywistości, będą musieli ćwiczyć je godzinami na The Ramp.

W grze nie będziesz zdobywać punktów, wypełniać misji i celów. Nie ma tu w ogóle ducha rywalizacji! Naucz się sztuczek w wygodnym tempie i ciesz się rozgrywką.


Reklama

Pobierz The Ramp 1.0

Nowości w tej wersji
First release
informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2021-11-13 22:40
rozmiar 131.34 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/24 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |