Opis:

Moon Pioneer  to gra mobilna, w której gracze muszą odkrywać oryginalny wszechświat. Po drodze będziesz musiał rozwijać cywilizację, zbierając ropę. Jednak do przetwarzania surowców potrzebne są fabryki! W Moon Pioneer możesz zbierać surowce i tworzyć rafinerie, stopniowo pompując swoją postać. Można się tu rozwijać dość szybko, a wtedy pozostaje już tylko eksplorować świat i dbać o sprawne funkcjonowanie wszystkich fabryk.


Jednak Moon Pioneer różni się od wielu gier, które można znaleźć w tym gatunku. Twórcy stworzyli wyjątkowy, fantastyczny projekt, który zgromadził ogromną liczbę fanów w Google Play. Tutaj gracz będzie musiał przemieszczać się między planetami, dokonując na każdej z nich określonego postępu. Moon Pioneer dotyczy badań i odkryć, budowania nowego świata, tworzenia gospodarki. Teraz wydobywanie zasobów to twoje powołanie! To najlepsza gra dla każdego, kto marzy o tym, by stać się bajecznie bogatym.


W Moon Pioneer nie musisz rozpraszać się kolorowym otoczeniem. Deweloperzy postarali się skupić uwagę graczy na rozgrywce, która w Moon Pioneer jest naprawdę wyjątkowa.

Możesz osiągnąć pewien sukces w grze w zaledwie kilka dni, a potem musisz zbierać zasoby, ulepszać, podążać za systemem, który zbudował sam gracz.

Wielu użytkowników wypowiadało się negatywnie o grze, narzekając na reklamy. Jeśli nie chcesz oglądać wielu filmów podczas korzystania z Moon Pioneer, wystarczy włączyć tryb samolotowy w swoim smartfonie.


Zaletą gry jest to, że możesz przejść przez nią niemal do końca. Nadal masz pole do rozwoju, ale wszystkie pompowania będą miały na celu sukces w przyszłości. Moon Pioneer jest odpowiedni dla tych, którzy lubią pełne historie, których onieśmiela niedopowiedzenie.

Moon Pioneer przypadnie do gustu każdemu, kto jest zakochany w światach fantasy, innowacyjnych technologiach i minimalistycznych grach. Jeśli należysz do którejkolwiek z tych kategorii osób, gra z pewnością stanie się jedną z twoich osobistych ulubionych. Rozpocznij ekscytującą podróż!


Reklama

Pobierz Moon Pioneer 1.9.0

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.9.0 (32)
Data umieszczenia 2021-11-03 21:26
rozmiar 62.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/26 09:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |