Opis:

Zookemon  to gra mobilna przypominająca jeden ze zjawisk ostatnich lat. Ale tutaj nie będziesz musiał łapać Pokemonów, ale zwierzęta. Tak, prawdziwe!

W Zookemon musisz zebrać własną drużynę, składającą się ze zwierząt, różnorodnych legendarnych zwierząt. Poczuj się jednocześnie kolekcjonerem i pogromcą! Czy chcesz, aby Twoje zwierzęta stały się naprawdę silne? Następnie musisz je rozwinąć. Im dłużej awansujesz jednego ze zwierzaków, tym rzadsze staje się ono.


Użytkownicy wypowiadają się pozytywnie o Zookemon, szczególnie zwracając uwagę na różnorodność zwierząt, wizualizacje, kontrast, znajomą rozgrywkę. Gra nie wymaga od użytkownika posiadania najnowszego modelu smartfona. Wystarczy posiadać stosunkowo nowoczesne urządzenie z pamięcią do pobrania i zainstalowania gry.


Wielu użytkowników narzeka na reklamy, które uniemożliwiają im pełne korzystanie z Zookemon. Jednak ten problem jest łatwy do rozwiązania. Wystarczy odłączyć się od sieci lub przełączyć się w tryb samolotowy.

Zookemon to ogromny hit w Google Play, więc programiści dodają kolejne aktualizacje, zachwycając fanów nową zawartością. Z czasem miejsc dla zwierzaków będzie więcej!


Jeśli myślisz, że będziesz musiał przejść przez wszystkie kręgi piekła, aby zdobyć silne bestie w Zookemon, to się mylisz. Twórcy nie pozwolą Ci pozostać w tyle za tempem gry! Dobre zwierzaki można znaleźć już w pierwszej godzinie.

Przygotuj się na spędzenie wystarczającej ilości czasu w Zookemon, ponieważ na pewno nie będziesz chciał rozstać się z uroczymi zwierzętami, które już udało ci się oswoić i przegapić nowe możliwości.


Zookemon jest odpowiedni dla graczy z dowolnym doświadczeniem w grach (i dowolnymi umiejętnościami). Nie ma potrzeby rozwijania umiejętności celnego strzelania do celu, robienia uników czy poruszania się z zawrotną prędkością. Rozgrywka jest uzależniająca, a podstawowe sterowanie jest intuicyjne. Będziesz musiał spróbować dopiero w momencie oswajania zwierzaka. Ale to taki drobiazg!

Zookemon może cieszyć graczy w każdym wieku o różnych preferencjach.


Reklama

Pobierz Zookemon 1.7

Nowości w tej wersji
- Performances improvements
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.7 (37)
Data umieszczenia 2022-01-19 19:59
rozmiar 91.28 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje HOMA GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/27 09:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |