Wybuch łamigłówek Buba!
0 (0)

Wybuch łamigłówek Buba!

Opis:

Wybuch łamigłówek Buba! To jasna, casualowa gra mobilna, w której musisz pokonać niezwykłe potwory. Przebijaj bąbelki, aby dostać się na sam szczyt wieży. Wybuch łamigłówek Buba! To prosta i wciągająca gra logiczna, która będzie odpowiadać graczom w każdym wieku iz każdym doświadczeniem. Jednak istotą gry jest nie tylko rozwiązywanie zagadek i usuwanie przeszkód. Musisz zbudować magiczne miasto, ale możesz je rozwijać tylko w trakcie testów. Uratuj przyjaciół, którzy zostali dotknięci czarami!


Aby rozwiązać zagadki, musisz rozbić bąbelki 2 lub więcej. W tym procesie gracz może korzystać z bonusów, ulepszeń i dopalaczy. W Bubs Puzzle Blast! masz okazję stworzyć własną strategię rozwiązywania zagadki i pękać wyłącznie na niektórych bąbelkach. Doskonal się, zapoznaj się z interfejsem i sterowaniem, aby osiągnąć świetne wyniki!

Aby stworzyć specjalną bańkę, musisz rozbić 4 lub więcej identycznych baniek. Istnieje kilka innych rodzajów baniek, z których każda jest wyjątkowa na swój sposób.

Do funkcji Bubs Puzzle Blast! obejmują różne poziomy. Będziesz stale stawiać czoła nowym przeszkodom i potworom. Aby udekorować miasto, będziesz musiał wykonać różne zadania. A z każdym krokiem terytorium niezmiennie się zmieni!


Wybuch łamigłówek Buba! offline, dzięki czemu możesz cieszyć się nim bez połączenia z Internetem. Będziesz musiał regularnie logować się do aplikacji, sprawdzać swoje miasto i rozwiązywać drobne problemy. Wchodzimy do wybuchu łamigłówek Buba! może stać się Twoim codziennym rytuałem.


Jedyną trudnością w grze, która powodowała negatywne recenzje, jest brak języka rosyjskiego. Wielu użytkowników będzie musiało poradzić sobie z interfejsem Bubs Puzzle Blast! musi być zrobione na ślepo. Jednak nawet ta trudność nie może stać się ślepym zaułkiem na drodze do przejścia. Jeśli dokładnie przestudiujesz menu Bubs Puzzle Blast!, gra będzie całkowicie wygodna. Nie ma w nim pokręconej fabuły i długich dialogów.


Reklama

Pobierz Wybuch łamigłówek Buba! 1.3.3

Nowości w tej wersji
Grand Open
informacje ogólne
wersja 1.3.3 (22)
Data umieszczenia 2021-11-13 23:37
rozmiar 84.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/12/28 09:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |